Avslutad | Pant – Tisdag 28 mars 2023
Halvakustisk gitarr, Duesenberg, modell Starplayer Bass, 4-strängad, Snr: 140038, i hårt fodral.Ej visning
Halvakustisk gitarr, Gibson, modell nr: ES295, "Scotty Moore", nr 12/81, signerad, made in USA, i hårt fodral.Ej visning
Halvakustisk gitarr, Gretsch, modellnr: G6121-1955, snr: JT06116276, made in Japan.Ej visning
Halvakustisk gitarr, Gretsch, modellnr: G5420TG, snr: KS18033110, made in Korea, i hårt fodral..Ej visning
Elgitarr, Gibson Les Paul "Classic 1960", snr: 054981, mindre lackskador på kroppen, i hårt fodral.Ej visning
Elbas, Ovation Magnum New Heartford, snr: B1991, made in USA, bruksslitage, i hårt fodral.Ej visning
Elgitarr, Fender Stratocaster, modell: Highway One, snr:Z2143232, made in USA, i hårt defekt fodral.Ej visning