Avslutad | Pant – Tisdag 28 mars 2023
Breitling, Avanger II Seawolf, armbandsur, stål, 45mm, automat, datum, safirglas, Ref nr: A17331, Snr: 6189946, professional III länk, 18cm, 2 extra länkbitar , viklås, certifikat september 2019, box och ytterkartong
Certina, DS Action Diver, armbandsur, stål, 42mm, automat, safirglas, datum, Ref nr: C013407A, Snr: 13BC0972652, 20BAR, stållänk, 18cm, service 2020 enligt kvitto, box
Longines, Hydro Conquest, armbandsur, stål, 41mm, automat, safirglas, datum, Ref nr: L3.781.4766, Snr: 49538436, WR 30bar, stållänk, 18cm, 3 extra länkbitar, viklås, cert feb 2021, kvitto Nymans Ur, manual, box, ytterbox
Väska, Louis Vuitton Speedy 25, 25 x 19 x 15cm, Ref nr: M41113, Snr: MB4128, med dustbag, axelrem, lås, kvitto
Stig Morin (1943- ), Oljemålning på papper/kartong uppfodrad på duk, 28x21,5cm, signerad och daterad -69, i träram. Ej visning.
Fritid Verktyg
Borrmaskin, Bosch, modell GSR 12V-35FC, 4 st chuckar, 2 batterier, manual, laddare, Visas och hämtas på Stora gatan 38, Västerås. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.