Avslutad | Pant – Tisdag 21 mars 2023
Klubbad för
Armband Fiagro med ID-bricka 18K 36,1g 19,5cm bredd: 7-8mm med kistlås varav en låsåtta saknas
Syset vintage fingerborg med sten, handtag på sax samt synålsförvaring i silver S830 vikt på silver 12,4g stämplade med kattfot , i etui
Pillerask och fingerborg S830 22g asken är missfärgad inuti och lite bucklig undertill
Tissot armbandsur med fiskbensarmband 18K brv 27,1g 18,3cm Ø24mm quartz datum, i behov av batteribyte