Avslutad | Pant – Tisdag 21 mars 2023
Elektronik Musik
Högtalare JBL Boombox bt med laddare model: BOOMBOX snr:ND0512-HK0167126 bruksslitage
LONGINES, fickur Ø50,5 mm serie nr. 7080986 Boett nr. 23238 72 rostfritt stål liten sekundvisare 40-tal skadad urtavla
Georg Jensen New York Bestickset 16 delar i rostfritt stål varav 4 bordsgafflar, 4 bordsknivar, 4 bordsskedar samt 4 små teskedar, i kartong
Klockor Rado
RADO, Coupole Classic 41 mm, armbandsur stål, automatisk, safirglas, datum, glasbaksida, läderband, viklåsref 01.763.3861.2.111 med box o cert 2016
Kläder Övrigt
Burberry kappa svart, vintage, ca st Large, A-linjeformad, 67% polyester 33% cotton, går att bredda med en knapp bak, dolda knappar, innerfickor samt yttre fickor
Kläder Övrigt
Burberry kappa beige, vintage, ca st Large, 51% cotton 49% polyester, inner-samt ytterfickor, sprund bak med knapp, små märken/streck på kappan
Ryggsäck MCM rosa kalvskinn djup: 130mm, höjd: 330mm bredd: 260mm, ytterfack, flera inre fack, något sliten metallbricka
Michael Kors Karlie small logo crossbody bag, bredd: 210mm, djup: 90mm höjd: 150mm canvas med läder, köpt i mars 20222, i nyskick med dustbag
Nintendo Switch model: HAC-001(-01) 2021 två handkontroller laddare HDMI kabel och två spel Ninja Gaiden och Zelda Breath of the Wild
Spelkonsol PS4 model:CUH-2016A med en handkontroll skadad på på styrspakarna saknar gummiskydd