Avslutad | Pant – Tisdag 21 mars 2023
Klubbad för
Armring 24K 11,1g, justerbar till ca Ø55x48mm, mönstrad, skev, med integrerat hänge och säkerhetskedja
Armband Pansar 18K 10,9g, längd: 21cm, bredd: 7mm, ihåligt, slitage på länkar och mindre bucklor
Hänge 18K 1,4g, höjd: 17mm, bredd: 7mm, ihålig, föreställande tändsticksask med text "Tre stjärnor Jönköping", år: 1968, små bucklor