961 - 980 av 1 196
1...484950...60 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 21 mars 2023

Klubbad för

Örringar ett par 14K tvåfärgade 6,9g Ø30mm bredd:4-10mm

Utrop: 2 900 kr

Hänge 22K brv 1,6g med plast Ø12mm

Utrop: 800 kr

Armband 18K brv 20,9g skadat, oädel instickningsdel till kistlåset

Utrop: 10 600 kr

Certina 18K armbandsur Ø34mm quartz satum plastglas, graverad baksida, armband med väldigt sliten doublé, viklås

3 500 kr

Utrop: 3 400 kr

Parti guld 18K brv 4,6g skadat, skevt med diamanter 10xca0,01ct

Utrop: 2 500 kr

Hänge 18K tvåfärgad brv 0,5g höjd: 11mm med diamant 1xca0,01ct

Utrop: 450 kr

Parti silver S925/S830 397,9g skadat udda graverat

Utrop: 2 700 kr

Skål med fötter, silver 94,9g Ø85mm höjd: 58mm

Utrop: 650 kr

Halsring stel öppen modell S925 35g höjd: 140mm

Utrop: 425 kr

Figur, katt silver stämplad 999 brv 118g höjd: 55mm bredd: 80mm, BRUNA FLÄCKAR

850 kr

Utrop: 750 kr

Vas Orrefors Olle Alberius höjd 20cm

225 kr

Utrop: 100 kr

Salut/bordskanon Stafsjö bruk nr: L B 969 i gjutjärn med Lavett (av franskans l'affût, "stödet", "stativet") i trä längd ca 35cm med stubinhål, skjutbar, ej testad, bruksslitage

475 kr

Utrop: 475 kr

Armband S925 brv 15,4g 18,5cm bredd: 15mm med stenar, instickslås

325 kr

Utrop: 275 kr

Armband Bismarck silver 27,8g 20cm bredd: 11mm med springring

400 kr

Utrop: 475 kr

Armband Thomas Sabo S925 13,6g 18,5cm med karbinhake

Utrop: 325 kr

Kedja Pansar S925 16,7g 68cm bredd: 3mm med springring

Utrop: 275 kr

Brosch silver 1,8g bredd: 47mm

75 kr

Utrop: 50 kr

Örhängen ett par S925 10,2g längd: 62mm Ø33mm

Utrop: 400 kr

Ring S925 15,7g Ø16

350 kr

Utrop: 425 kr

Ring S925 brv 6,6g Ø17 GHA med stenar

200 kr

Utrop: 250 kr