Avslutad | Pant – Tisdag 21 mars 2023
1 Fat från Rörstrand i porslin, 34cm bredd: längd: 45cm, bruksslitage
Visa varaMusikinstrument Gitarrer
Gitarr Eko P2 akustisk, 6 strängar, ref: 505094, några skador på kroppen, i mjukt fodral
Ljudinspelare Interface One by Apogee, USB Audio Interface för Mac med tillhörande sladdar i kartong
Armbandsur Seiko Sports, automatisk datum, stållänk med viklås 4R36-08L0 A5, repa på glaset
Armbandsur Seiko Prospex Chrono, stål, safirglas, refnr: 181352, 39mm, stålarmband med viklås, med extralänkar, manual, cert, box och ytterkartong.
Armbandsur Seiko 5 Sports stål, datum, svart urtavla, viklås, Snr: 4R34-OOA4 R5 3, extralänkar, manual, box, ytterkartong.
Surfplatta, Samsung Galaxy Tab A7 Lite, SM-T225, 32GB, IMEI: 359377788872744, snr: R9JRB06YTDB, laddare, manual, originalkartong