461 - 480 av 1 196
1...232425...60 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 21 mars 2023

Klubbad för

Parti silver S800, 41,7g, slitet

Utrop: 300 kr

Ring 18K bruttovikt 1,5g Ø17¼ med sten

1 300 kr

Utrop: 900 kr

Teskedar, 13st, S830, 208,2g, 119mm, modell: Herrgård

Utrop: 1 500 kr

Kaffeskedar, 12st, S830, 125,4g, 115mm, design Mylius, Norge

Utrop: 850 kr

Moccaskedar, 6st, 57,5g, 105mm, modell: Nordisk

Utrop: 400 kr

Förrättsgafflar, 6st, S800, 131,6g, 150mm, modell: Saga

Utrop: 900 kr

Förrättsknivar, 6st, S800, bruttovikt 191,5g, 181mm, modell: Saga

Utrop: 800 kr

Förrättsskedar, 4st, S800, 142,6g, 161mm, modell: Rosenholm

Utrop: 1 000 kr

Mynt Övrigt

Svenska mynt, 17st, 1kr, 1875-1913, Oscar II, 21st 1kr 1942-1968, Gustaf V samt Gustaf VI Adolf, 1st 2kr 1913 Gustaf V, 16st 25 öre 1883-1907 Brödrafolkets val, 22st 10 öre 1898-1952, Sveriges val, 11st 50 öre, 1920-1935, 4st 50 öre 1940-1961, brv 424,2g

Utrop: 1 200 kr

Klockor Heuer

Tag Heuer, Autavia, Chronometer, Calibre 5, Snr: S1020621, Refnr: WBE5190.FC8268, Boett nr: WBE5190, herrur, 42 mm, automatisk, safirglas, datum, läderband, manual, digitalt cert, oktober 2020, box, ytterkartong

Utrop: 24 000 kr

Breitling, Colt Oceane II (500M/1650FT,) Chronometre, Refnr A77380, Boettnr 1013167, damur, 33,2mm, stål, SuperQuartz, safirglas, datum, briljantkrans (40 st. TW/VVS, 0,44 ctv), Professionallänk II, viklås, cert, november 2007, box, ytterkartong, manual

18 200 kr

Utrop: 19 200 kr

Klockor Heuer

Tag Heuer, Forumula 1, Refnr WAZ1010, Boettnr WHC8822, herrur, stål, quartz, datum, safirglas, originallänk, viklås, refnr FAA074-0, cert (digitalt), december 2021, box, ytterkartong, extralänkar

8 000 kr

Utrop: 9 600 kr

Certina, DS First Lady, Moonphase, quartz, stål, safirglas, pärlemorurtavla, 38mm, månfas, diamant (1xca0,03ct, TW VS-SI), kronograf, Refnr C0302501110600, Serienr 1QBT9EGM0, cert, november 2019, box, ytterkartong, manual, cert till diamant

2 500 kr

Utrop: 3 000 kr

Accessoarer Övrigt

Solglasögon, Ray-Ban, Aviator large metal, Refnr RB3025, 001/51, 58¤14, 135, 2N, manual, originalfodral, putsduk

475 kr

Utrop: 600 kr

Fritid Övrigt

Morakniv, Frosts, totallängd 18,5cm, bladlängd 8,7cm, bruksskick, med slida.Ej visning

250 kr

Utrop: 300 kr

Fritid Övrigt

Samlarkniv, balja märkt "King of the forest", totallängd 18,2cm, bladlängd 8,2cm.Ej visning

150 kr

Utrop: 200 kr

Konst Skulpturer

Skulptur, design Tomas Lacke, "När vi blundar", metall, upplaga 100st, höjd 21cm, ca 2019, signerad

1 400 kr

Utrop: 1 500 kr

Ljuslyktor, 3st, Skultuna 1607, design Claesson Koivisto Rune, "Kin Urushi", röda, höjd ca 4cm, mässing, lackerade i Urushi lack för Tohoku Support Limited Edition, i originalförpackning

300 kr

Utrop: 375 kr

Skål på fot, Kosta boda, design Ulrica Hydman-Vallien, "Tulip", höjd 19,5cm, signerad

700 kr

Utrop: 600 kr

Leksaksbil, brandbil, T.N Nomura toys, Mystery action car, Fire chief, Nr 12, batteridriven, längd ca 25cm, plåt, automatisk styrning, originalbox, bruksskick

Utrop: 1 300 kr