301 - 320 av 438
1...151617...22 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 29 januari 2000

Klubbad för

Pantvaror Övrigt

1 ANTIK OLJEMÅLNING, Lagningar 48x57cm.

8 500 kr

Utrop: 3 500 kr

Pantvaror Övrigt

1 TAVLA, Ardy Strüwer, Akvarell 57x77cm "Fata Morgana"

6 200 kr

Utrop: 5 000 kr

Pantvaror Övrigt

1 TAVLA, Ardy Strüwer, Akvarell 57x77cm ¨"summer Dream"

5 400 kr

Utrop: 5 000 kr

Pantvaror Övrigt

1 LITOGRAFI, 1 BOK, Johannes Vennekamp.

Utrop: 1 500 kr

Pantvaror Övrigt

1 ETSNING, (Makulerad) Anders Zorn.

650 kr

Utrop: 1 000 kr

Pantvaror Övrigt

3 TAVLOR.

225 kr

Utrop: 300 kr

Pantvaror Övrigt

1 KAMERA, Contax 139 Qvartz m motor, 1 OBJEKTIV, ZEISS 135MM.

2 000 kr

Utrop: 2 000 kr

Pantvaror Övrigt

1 KAMERA, Contax RTS m motor, 1 OBJEKTIV, Planar 60/2,8, med väska

3 700 kr

Utrop: 2 000 kr

Pantvaror Övrigt

1 KAMERA, Canon EOS 1000 med Obj. 35-80mm.

Utrop: 1 800 kr

Pantvaror Övrigt

1 KAMERA, Bronica Zansa, 1OBJEKTIV. Nikkor 75mm, 1 MAG. Bronica.

Pantvaror Övrigt

1 KAMERAHUS, Canon T50, 1 OBJEKTIV, Canon 35-70mm, 2 BLIXTAR, m väska.

750 kr

Utrop: 900 kr

Pantvaror Övrigt

1 KAMERAHUS, Nikon F50 m objektiv 35-70mm.

Utrop: 3 500 kr

Pantvaror Övrigt

1 KAMERAHUS, Canon EOS 650, 1 OBJEKTIV, Canon 35-70, 1 BLIXT,sk, 1 objektiv Canon 80-200mm.

1 500 kr

Utrop: 3 000 kr

Pantvaror Övrigt

1 KAMERAHUS, Pentax MG, 1 OBJEKTIV, Pentax 50/2,0.

550 kr

Utrop: 900 kr

Pantvaror Övrigt

1 KIKARE, Kowa m fodral, 1 STATIV, 3 okular.

1 600 kr

Utrop: 1 800 kr

Pantvaror Övrigt

1 KAMERAHUS, Nikon F-601, 1 OBJEKTIV, Nikon 35-70mm.

1 400 kr

Utrop: 2 800 kr

Pantvaror Övrigt

1 KAMERAHUS, Nikon F-601 m objektiv Nikon 35mm.

1 200 kr

Utrop: 2 500 kr

Pantvaror Övrigt

1 KAMERAHUS, Nikon F3AF, 1 OBJ. Nikon 80/2,8AF, 1 AF FINDER DX, 1 MOTOR, med väska

Pantvaror Övrigt

1 KAMERAHUS, Hasselblad ELX med väska

Pantvaror Övrigt

1 MAGASIN, Hasselblad 24.