281 - 300 av 438
1...141516...22 Gå till
Just nu klubbas Allmänna online. Gå in här

Avslutad | Pant – Lördag 29 januari 2000

Klubbad för

Pantvaror Övrigt

1 LITOGRAFI, Ola Billgren.

Utrop: 1 000 kr

Pantvaror Övrigt

1 TAVLA, Peter Dahl, Lito.

2 500 kr

Utrop: 2 500 kr

Pantvaror Övrigt

1 TAVLA, Hans Viksten, Lito, Fuktskada.

Utrop: 1 000 kr

Pantvaror Övrigt

1 TAVLA, Eva Zettervall, Lito.

Utrop: 1 000 kr

Pantvaror Övrigt

1 TAVLA, Astri Bergman-Taube Lito.

800 kr

Utrop: 800 kr

Pantvaror Övrigt

1 LITOGRAFI, Ola Billgren.

750 kr

Utrop: 1 000 kr

Pantvaror Övrigt

1 LITOGRAFI, Ola Billgren.

750 kr

Utrop: 1 000 kr

Pantvaror Övrigt

1 TAVLA, Lars Eriksson Träsnitt.

Utrop: 500 kr

Pantvaror Övrigt

1 TAVLA, Wilgot Svensson 22x27cm, Olja.

Utrop: 2 000 kr

Pantvaror Övrigt

1 BRONSSKULPTUR, K G Bejemark H 24cm.

1 800 kr

Utrop: 2 000 kr

Pantvaror Övrigt

1 BRONSSKULPTUR, Ganmar H 20 cm.

Utrop: 600 kr

Pantvaror Övrigt

1 LITOGRAFI, Lars Norman PT.

Utrop: 600 kr

Pantvaror Övrigt

1 TAVLA, H. Daumiér, Tryck.

375 kr

Utrop: 700 kr

Pantvaror Övrigt

1 TAVLA, Rod Book Pastell 32x41.

Utrop: 750 kr

Pantvaror Övrigt

1 TAVLA, Rod Book Patell 27x35.

Utrop: 750 kr

Pantvaror Övrigt

1 TAVLA, Erland Cullberg, Olja 60x40.

3 200 kr

Utrop: 2 000 kr

Pantvaror Övrigt

1 TAVLA, Lena Cronqvist Etsning 5/150.

Utrop: 1 000 kr

Pantvaror Övrigt

1 TAVLA, Ardy Stüwer/Akv. "Petaque" 57x75.

4 800 kr

Utrop: 5 000 kr

Pantvaror Övrigt

1 VÄGGSKULPTUR, J.Naliwajko.

1 700 kr

Utrop: 1 500 kr

Pantvaror Övrigt

1 VÄGGSKULPTUR, J.Naliwajko.

850 kr

Utrop: 1 500 kr