Avslutad | Fashionabla – Torsdag 16 februari 2023
CLUTCH, BOTTEGA VENETA, Knot Bag, flätat beige sammet, 14x9x4 cm, dustbag, bruksslitage.
SOLGLASÖGON, YVES SAINT LAURENT, 6149/S, SSF AO, 67 15, bruna bågar, bruna glas, putsduk, påse, etui.
SOLGLASÖGON, RAY BAN, NK-2, brun melerade bågar, svarta glas, putsduk, etui.
SOLGLASÖGON, PRADA, SPR 14P, 59 18, KAQ 0A7, röd melerade bågar, svarta glas, putsduk, etui, kartong.
SOLGLASÖGON, CHRISTIAN DIOR, Dior Fire, CHCD5409, silverfärgade bågar, blå stenar, ljusblåa glas, etui.
VÄSKA, CHANEL, Shoulder Tote, svart quiltad canvas, guldfärgade beslag, 35,5x22x11,5 cm, hologrammärkt 8103049.
VÄSKA, MICHAEL KORS, mörkblå saffiano läder, guldfärgade beslag, 32x24x11 cm, dustbag.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, MICHAEL KORS, mörkblå saffiano läder, guldfärgade beslag, 16x9x2 cm, kort, sedel.
VÄSKA, YVES SAINT LAURENT, Kate Chain Wallet With Tassel, grön metllic, kalvskinn, guldfärgade beslag, avtagbar axelrem, 19x12,5x4 cm, några få repor.
Kläder Skor
SKOR, LOUIS VUITTON, peep toe pump, vit skinnlack, stl 38½, klack 11,5 cm, platå 1,5 cm, skopåsar.
Accessoarer Bälten
BÄLTE, DOLCE & GABBANA, röd flätad bast, spänne med röda stenar, längd 75 cm, bredd 1 cm.
VÄSKA, MULBERRY, Fringed Leather Shoulder Bag, orange, brun, läder, fransar, 34x27 cm, bruksslitage.
Accessoarer Scarves
SCARF, CARTIER, must de Cartier, Exotic Gems, 100 % siden, 85x85 cm, svart bård, off white, orange.
Accessoarer Scarves
SCARF, CARTIER, Must de Cartier, 100% jacquardsiden, 90x90 cm, rost, lila, grön, originalask.