Avslutad | Fashionabla – Torsdag 16 februari 2023
Kläder Skor
SKOR, CHRISTIAN DIOR, Slingback Pumps, leopardmönstrat ponyhår, klack och platå i beige mocka, stl 39, klack 12 cm, platå 2 cm, dustbag.
ARMBAND, HERMÈS, Clic H, ljusrosa, palladium pläterad metall, 5,5 cm diameter, smyckespåse, originalask, lite repor.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Montaigne MM, monogram canvas, lila foder, guldfärgade beslag, 34x24x11 cm, hänglås, nycklar, avtagbar axelrem, kvitto från 2015. Slitage.
VÄSKA, VALENTINO, Garavani Glam Lock, svart skinn, guldfärgade beslag, 27x18x7 cm, kvitto från 2017, dustbag,
Accessoarer Scarves
SCARF, ALEXANDER McQUEEN, 100 % chiffong siden,104x120 cm, mörkblå, ljusrosa, kvitto från 2014.
VÄSKA, BVLGARI, Serpenti Forever Flap Bag, röd, orange läder, 26x19x6 cm, spegel, dustbag.
CLUTCH, ALEXANDER McQUEEN, mönstrat skinn, guldfärgade handtag, färgade stenar,16x10x5 cm.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Portobello, Damier Ebene, guldfärgade beslag, 36x35x12 cm, dustbag.
ARMRING, HERMÈS, Enamel Hinged Bracelet, nude emalj, guldfärgad metall, 6 cm i diameter, ask.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, HERMÈS, Dogon Duo Wallet, rött läder, silverfärgat spänne, 20x12 cm, inner pochette, kort, mynt, sedel.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Summit Drive, Monogram Vernis, vinröd lackskinn, guldfärgade beslag, 32x25x16 cm, kvitto, år 2009, dustbag.
VÄSKA, CHRISTIAN DIOR, vintage, mörkgrön canvas, brunt läder, guldfärgade beslag, 38x25x25 cm, lås, nycklar, vita fläckar, slitage.
Kläder Skor
SKOR, LOUIS VUITTON, Patent Leather Metal Cap Toe Mules, mörkblå lackskinn, detaljer i metall samt mocka, stl 37, klack 8 cm, skopåse.
Accessoarer Bälten
BÄLTE, LOUIS VUITTON, Red Monogram Vernis Belt, vinröd lackskinn, guldfärgat spänne, längd 90 cm, bredd 3 cm, dustbag, kartong, märkt CA1079, år 2009.