Avslutad | Pant – Tisdag 17 januari 2023
Klubbad för
Kaffemuggar 6st och kaffefat 4st Gustavsberg, Modell: Dresden höjd ca: 60mm Ø65mm fat: Ø135mm
Signe (Jolin) Bratt Akvarell, (Sverige, 1887-1954) 96xa38cm. Konstnären var elev hos sin bror Einar Jolin.Ej visning
Lindblom Grafiskt blad "Falu Gruva", 1957 signerad och numrerad: 10/15 15,5x22,5.Ej visning