Avslutad | Pant – Tisdag 10 januari 2023
Klubbad för
Fickur, Movado, S800, 50mm, manuell (defekt, saknar ankargång), liten sekundvisare, 24timmarsvisning
Firma Svenskt Tenn, Bläckskrin med lejondekor, årsstämpel S8 (1944), stämplat Firma Svenskt Tenn, öppningsbar, 13,5x25x12cm, höjd exl. dekor: 8cm
Armbandsur, Pilot Watch Collection, Editions Atlas Collections, 45mm, manuell, läderband (slitage), i etui
Kulspetspenna, Mont Blanc, Meisterstück Platinum Line Le Grand, no. XT1700374, med service guide, box & cert