Avslutad | Pant – Tisdag 10 januari 2023
Iphone 11 Pro 256GB, IMEI: 353845102951424, låst, med laddare och kartong
Visa varaElektronik Datorer
Läsplatta Apple Ipad gen 9, 256gb, Sn: D072F6NW61, modell: A2602 med laddare, manual & kartong
Jultallrik 5st, Skultuna, Ø28cm, 24K förgylld Mässing, bruksslitage, 1988x2, 1980, 1981, 1984
Apple Watch series 5, 40mm, mindre repa på glas, meshlänk i stål med magnet lås, laddare
Objektiv Fujinon Aspherical lens, Super EBC XF 56mm 1:1.2 R, Sn: 45A07575, ej funktionstestad
Verktygslåda med diverse Meec tools, 1 sticksåg, 1 Skruvdragare, 1 Cirkelsåg, 1 Slagborrmaskin, 1 Borrsats i från Bosch, 1 Laddare, 2 batterier , plus diverse saker, ej visning