Avslutad | Pant – Tisdag 27 december 2022
Fickkniv, Victorinox, Swiss Army, Swiss Champ Straight, Multitool Knife, 91mm Closed Length, med manual, i ask.Ej visning
Accessoarer Övrigt
Solglasögon, Ray Ban, Pilotmodell, Modellnr: RB 8313, 001/51, 61¤13, 140 2N, kolfiber, i fodral med putsduk
Mobiltelefon, Xiaomi, Redmi 10C, 64GB, Modellnr: 220333QNY, Snr: 38606/62R601183, IMEI: 862390066549587, i originalförpackning med laddare
Figurin, Gustavsberg, Lisa Larson, Räv, 7,5x6,5x4cm, signerad, från serien Lill-Skansen
Figurin, Isbjörn, design: Oscar Hartung, vitglaserad stengods, stämplad EGO Stengods OH, på träsockel, höjd inkl sockel: 15cm, längd: 30cm
Accessoarer Övrigt
Bälte, Gucci, GG, Modell: 414516 AP00T, guldfärgat spänne, svart läder, 75cm, spänne: 5,5x4,5cm, läderrem som håller fast bältesögla defekt, i dustbag
Accessoarer Övrigt
Bälte, Gucci, GG, Modell: 414516 AP00T, guldfärgat spänne, svart läder, 75cm, spänne: 5,5x4,5cm, i dustbag
Elektronik Musik
Hörlurar Bose, Quietcomfort 35, Modellnr: 413811, Snr: 078912Z81834262AE, overear, brusreducering, trådlösa, i fodral, saknar laddsladd, bruksslitage
Elektronik Musik
Mobilhögtalare, Marshall, Emberton, Snr: 5012798, svart, batteritid 20h, med laddare
Märkin startpaket, H0-2921, 1st Lok, 2st Vagnar, 8st Kurvor räls, 2st Raka räls med sladd, 1 Transformator, i originalförpackning
Akustisk gitarr, Ibanez, Dreadnought, Refnr: AW30-NT-2Y-02, Serienr: GS09E098592, Made in China, sträng saknas, i mjukt fodral, Ej visning.
Akustisk gitarr, Bjärton, Rebecka, Snr: 54192787, i hårt fodral, bruksskick, Ej visning.