Moccaskedar 12st, S830 103,4g 103mm, Norsk modell
Utrop: 650 kr
Moccaskedar 6st, S800 49,5g 93mm, Lappskedar, i etui
Utrop: 325 kr
Manschettknappar S800 11,3g bredd: 28mm, förgyllda
Utrop: 75 kr
Manschettknappar S800 10,8g bredd: 26mm
Parti silver S830 8,7g udda
Parti silver S800 80,8g graverat, defekt
Utrop: 550 kr
Kaffeskedar 4st, S800 57,4g 125mm, modell: Haga
Utrop: 400 kr
Kaffeskedar 2st, S800 21,6g 110mm, modell: Uppsala
Utrop: 150 kr
Kaffeskedar 2st, S800 26,7g 120mm, modell: Chippendale, bruksskick
Utrop: 175 kr
Kaffeskedar 4st, S800 45,9g 101mm, modell: Haga
Utrop: 300 kr
Kaffeskedar 6st, S800 90g 113mm, modell: Slottsbarock
Utrop: 600 kr
Kaffeskedar 4st, S800 59,3g 120mm, modell: Slottsbarock
Parti silver S800 358,9g graverat, defekt, udda
Utrop: 2 400 kr
Kedja Pansar S925 2,9g längd: 46cm, bredd: 2mm
Kedja Pansar S925 5,9g längd: 52,5cm, bredd: 2mm
Collier S925 52,5g längd: 41,5cm, bredd: 17mm
Hänge S925 1,8g höjd: 21mm, med vit sten
Örhängen S925 1,8g Ø8mm, med vit sten
Örhängen Bismarck S925 1,2g längd: 28mm
Berlock S925 2,1g höjd: 31mm, Hjärta med text "Kärlek", med karbinhake
Utrop: 100 kr
Tisdag 27 dec 2022