561 - 580 av 1 065
1...282930...54 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 27 december 2022

Klubbad för

Moccaskedar 12st, S830 103,4g 103mm, Norsk modell

Utrop: 650 kr

Moccaskedar 6st, S800 49,5g 93mm, Lappskedar, i etui

Utrop: 325 kr

Manschettknappar S800 11,3g bredd: 28mm, förgyllda

50 kr

Utrop: 75 kr

Manschettknappar S800 10,8g bredd: 26mm

50 kr

Utrop: 75 kr

Parti silver S830 8,7g udda

Utrop: 75 kr

Parti silver S800 80,8g graverat, defekt

Utrop: 550 kr

Kaffeskedar 4st, S800 57,4g 125mm, modell: Haga

Utrop: 400 kr

Kaffeskedar 2st, S800 21,6g 110mm, modell: Uppsala

Utrop: 150 kr

Kaffeskedar 2st, S800 26,7g 120mm, modell: Chippendale, bruksskick

Utrop: 175 kr

Kaffeskedar 4st, S800 45,9g 101mm, modell: Haga

Utrop: 300 kr

Kaffeskedar 6st, S800 90g 113mm, modell: Slottsbarock

Utrop: 600 kr

Kaffeskedar 4st, S800 59,3g 120mm, modell: Slottsbarock

Utrop: 400 kr

Parti silver S800 358,9g graverat, defekt, udda

Utrop: 2 400 kr

Kedja Pansar S925 2,9g längd: 46cm, bredd: 2mm

Utrop: 75 kr

Kedja Pansar S925 5,9g längd: 52,5cm, bredd: 2mm

Utrop: 150 kr

Collier S925 52,5g längd: 41,5cm, bredd: 17mm

Utrop: 650 kr

Hänge S925 1,8g höjd: 21mm, med vit sten

Utrop: 75 kr

Örhängen S925 1,8g Ø8mm, med vit sten

50 kr

Utrop: 75 kr

Örhängen Bismarck S925 1,2g längd: 28mm

Utrop: 75 kr

Berlock S925 2,1g höjd: 31mm, Hjärta med text "Kärlek", med karbinhake

Utrop: 100 kr