Avslutad | Pant – Tisdag 27 december 2022
IWC Schaffhausen, Portugieser 7 Days, herrur, 18K vitguld, 42mm, automatisk, safirglas, datum, något slitet läderband med viklås 18K vitguld, refnr: IW500106, snr: 3843999, med certifikat- december 2012, manualer, box, ytterkartong, tag, nagg i ring
IWC Schaffhausen, Perpetual Calendar, herrur, 18K vitguld, 44mm, automat, safirglas, evighetskalender, läder armband med 18K viklås, refnr: IW503401, snr: 3985122, med manualer, certifikat 2018, box, ytterkartong, extra del, något sned visare i nedre del
Champion Spider Sport, herrur, 43mm, quartz, datum, kronograf, i behov av batteribyte refnr: CG3343, stålarmband med viklås, läderarmband, box, manual
Figurin, stengods, Gustavsberg, design: Lisa Larson, serie: ABC-flickorna, Charlotta, höjd: 16cm, bredd: 9,5cm, signerad. Visas och hämtas hos Sefina på Birger Jarlsgatan 12, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans
Mobiltelefon Samsung Galaxy S20 plus, 128GB, modell: SM-G986B, IMEI: 355030110683032, med skyddsglas på framsidan och skyddsplast på baksidan, med laddare och adapter
Laptop Dell XPS 15, 32GB RAM, 1024GB, modell: P56F001, snr: DVK83G2, Intel Core i7, touch-skärm, med laddare, små repor på ovansida av dator
Samlarmynt tre st. S925 80,2g Astrid Lindgren (Emil i Lönneberga 1963, Madicken 1960, Pippi Långstrump 1945) i plastetui