1221 - 1240 av 1 346
1...616263...68 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 20 december 2022

Klubbad för

Smörsnäcka S925 54,5g Engelskt silver London, Goldsmiths & Silversmiths Company, 12 Regent Street

1 900 kr

Utrop: 425 kr

Pepparkar S925 62,9g Engelskt silver, Birmingham, Blå glasinsats, bucklor

200 kr

Utrop: 250 kr

Ring S925 6,9g Ø17 med sten

Utrop: 100 kr

Ring S925 14g Ø17¼ med sten, öppningsbar med stämpel

150 kr

Utrop: 200 kr

Parti silver S925 464,5g, delvis defekt

Utrop: 3 500 kr

Smycken Slipshållare

Slipshållare S925 5,8g

50 kr

Utrop: 75 kr

Parti guld S830 39,7g, delvis defekt

Utrop: 275 kr

Druvsax S830 Bruttovikt: 25,4g, handtag i silver

Utrop: 100 kr

Kaffeskedar 12st S830 193,8g, modell: Olga

Utrop: 1 200 kr

Mockaskedar 6st S830 72,2g

Utrop: 500 kr

Kaffesked S830 14,9g

Utrop: 100 kr

Parti silver S830 139,9g, delvis graverat

Utrop: 900 kr

Kaffeskedar 2st S925 43,6g, Frigast Denmark

Utrop: 350 kr

Fotoram i silver S830, bruttovikt: 430g mått: 26x20,5cm med träbaksida med glas, bruksslitage

200 kr

Utrop: 250 kr

Parti silver S830 91,2g, delvis graverat, defekt

Utrop: 600 kr

Armband Pansar S925 17,3g 20cm med platta

350 kr

Utrop: 425 kr

Mynt Övrigt

Myntset från Myntverket år 1992, nyskick

25 kr

Utrop: 50 kr

Jultallrikar 2st Rörstrand år 1975 och 1976, 19x19cm, med upphänging

25 kr

Utrop: 50 kr

Lövfat S830 20,7g L:75mm, signerat Ackert

Utrop: 125 kr

Vas Kina 1900-talets första hälft Höjd: 31cm, lagning vid mynningen, med lock, krackelerad glasyr

150 kr

Utrop: 75 kr