Avslutad | Pant – Tisdag 20 december 2022
Apple iPad Pro (5:e gen) 12,9", 256GB WiFi, rymdgrå, A2378 / MHNH3KN/A, serienummer. T7YNFPY13K, fodral, kartong, Apple Pencil A2051 (2:e gen), serienummer. HJGGWEC7JKM9, kartong
Klockor Eterna
Eterna, 18K guld, 33,5 mm, kvarts, datum, safirglas, datum, boett nr. 4100.68, läderarmband (ödla, slitet), ej original, böjt horn, lite trög krona, bruttovikt 28,1 gram
Elgitarr Epiphone Les paul Custom SG, Made in Korea, jumbo frets, blockinlägg, s/n. I00012930, stötskador, lackspricka, med gigbag.Ej visning
Musikinstrument Träblås
Trumpet, Olds Ambassador Fullerton, California, serienummer: 891345, med originalcase.Ej visning
Laptop, Asus, ZenBook 14, 13" LCD / AMD Ryzen 7 / 8GB DDR4 RAM / 512 SSD, Harman Kardon - ljud, 3D IR kamera, modell: UM433D, serienummer: LAN0CV09D353429, med laddkabel, i originalkartong
Eric Lundgren (1907-2001), Olja på duk, motiv av Göteborgs hamn, 56 x 38 cm.Visas och hämtas hos Sefina Göteborg- Rosenlundsgatan 4. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning.
Ole Lynggaard, ring, Snakes, 18K guld, 4x briljantslipade diamanter ca 0,02ct, Ø17, originaletui läder.
Acer Aspire 3, A317-52-318M, sn: NXHZWED0061230B0A53400, 17" / i3 / 8GB RAM / 512GB SSD, kartong
Apple Iphone 13 blå, modell: A2633, 256GB, serie nr: SC65WYP2JN0, IMEI:356646227597382, i box, med k
Apple iPad 9th Generation, Wi-Fi, Modell: A2602, 256GB, serie nr: Y12P6YYFXG, oanvänd i box, med kab
Lampa, Crystal Sweden, modell Manhattan, design Gunnel Svensson, höjd ca 60cm, litet nagg i lampskärmens ovansida.Visas och hämtas hos Sefina Göteborg- Rosenlundsgatan 4. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning
Rolex, Oyster Perpetual Datejust Pearlmaster 29 mm, guld 18K, kronometer, datum, automatisk, safirglas, pärlemortavla, diamanter index & glasring, ref.nr 69298, box smyckesskrin (51.00.01) med nyckel & cert 1995, extra länkbitar, manual, ser.nr. W369611.
Rolex, Oyster Perpetual GMT-Master II, 40 mm, keramisk glasring Cerachrom blå/röd s.k. "Pepsi", stål, kronometer, datum, GMT flera tidzoner, automatisk, ref 126710BLRO, box & cert 2020, ser.nr 447W46Z9, Jubilélänk Oysterlock stål med Easylink, fint skick.
Hänge med tygband S925 brv 23,8g, tillverkad i Finland, importstämplad, längd: 51 mm, lås i oädel metal