641 - 660 av 1 346
1...323334...68 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 20 december 2022

Klubbad för

Apple iPad Pro (5:e gen) 12,9", 256GB WiFi, rymdgrå, A2378 / MHNH3KN/A, serienummer. T7YNFPY13K, fodral, kartong, Apple Pencil A2051 (2:e gen), serienummer. HJGGWEC7JKM9, kartong

8 500 kr

Utrop: 7 800 kr

Klockor Eterna

Eterna, 18K guld, 33,5 mm, kvarts, datum, safirglas, datum, boett nr. 4100.68, läderarmband (ödla, slitet), ej original, böjt horn, lite trög krona, bruttovikt 28,1 gram

Utrop: 4 600 kr

Vas i silver, S830, bruttovikt 224,5 gram, harts/gips-fylld botten

Utrop: 1 100 kr

Elgitarr Epiphone Les paul Custom SG, Made in Korea, jumbo frets, blockinlägg, s/n. I00012930, stötskador, lackspricka, med gigbag.Ej visning

3 000 kr

Utrop: 3 200 kr

Musikinstrument Träblås

Trumpet, Olds Ambassador Fullerton, California, serienummer: 891345, med originalcase.Ej visning

700 kr

Utrop: 700 kr

Laptop, Asus, ZenBook 14, 13" LCD / AMD Ryzen 7 / 8GB DDR4 RAM / 512 SSD, Harman Kardon - ljud, 3D IR kamera, modell: UM433D, serienummer: LAN0CV09D353429, med laddkabel, i originalkartong

Utrop: 3 800 kr

Eric Lundgren (1907-2001), Olja på duk, motiv av Göteborgs hamn, 56 x 38 cm.Visas och hämtas hos Sefina Göteborg- Rosenlundsgatan 4. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning.

Utrop: 700 kr

Åke Dalberg (1910-1975), Olja på pannå, 23 x 35 cm

150 kr

Utrop: 250 kr

Ole Lynggaard, ring, Snakes, 18K guld, 4x briljantslipade diamanter ca 0,02ct, Ø17, originaletui läder.

19 600 kr

Utrop: 24 000 kr

Acer Aspire 3, A317-52-318M, sn: NXHZWED0061230B0A53400, 17" / i3 / 8GB RAM / 512GB SSD, kartong

2 600 kr

Utrop: 3 100 kr

Apple Iphone 13 blå, modell: A2633, 256GB, serie nr: SC65WYP2JN0, IMEI:356646227597382, i box, med k

7 600 kr

Utrop: 7 800 kr

Apple iPad 9th Generation, Wi-Fi, Modell: A2602, 256GB, serie nr: Y12P6YYFXG, oanvänd i box, med kab

4 100 kr

Utrop: 4 200 kr

Lampa, Crystal Sweden, modell Manhattan, design Gunnel Svensson, höjd ca 60cm, litet nagg i lampskärmens ovansida.Visas och hämtas hos Sefina Göteborg- Rosenlundsgatan 4. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning

Utrop: 900 kr

Rolex, Oyster Perpetual Datejust Pearlmaster 29 mm, guld 18K, kronometer, datum, automatisk, safirglas, pärlemortavla, diamanter index & glasring, ref.nr 69298, box smyckesskrin (51.00.01) med nyckel & cert 1995, extra länkbitar, manual, ser.nr. W369611.

130 000 kr

Utrop: 160 000 kr

Rolex, Oyster Perpetual GMT-Master II, 40 mm, keramisk glasring Cerachrom blå/röd s.k. "Pepsi", stål, kronometer, datum, GMT flera tidzoner, automatisk, ref 126710BLRO, box & cert 2020, ser.nr 447W46Z9, Jubilélänk Oysterlock stål med Easylink, fint skick.

165 000 kr

Utrop: 165 000 kr

Örhängen S925 9,0g, Creoler

Utrop: 250 kr

Collier doserad Korridorlänk S925 24,3g, guldpläterad, längd: 42 cm, kistlås

175 kr

Utrop: 175 kr

Hänge med tygband S925 brv 23,8g, tillverkad i Finland, importstämplad, längd: 51 mm, lås i oädel metal

Utrop: 475 kr

Ring S925 4,0g Ø18, mönstrad & delvis oxiderad

150 kr

Utrop: 125 kr

Hänge S925 8,6g, "kors", mönstrat, kedja i S835 längd: 66 mm, bredd: 2 mm, springring

225 kr

Utrop: 75 kr