Avslutad | Pant – Tisdag 20 december 2022
Kedja Pansar 18K 18,4g, karbinehakelås, Balestra, längd ca 49cm, bredd ca 4,0mm
Visa varaParti Guld
Parti guld, 18K brv 18,2g, 2 ringar med diamanter defekta,1ring graverad
Visa varaKlockor Omega
Omega, Seamaster, De Ville (Swiss Made), 34,5 mm, guld på stål, manuell, plexiglas med mindre repor, läderband med bygelspänne i stål (ej original), gravyr på bakboett, cirka 60/70-tal
Ginsbo, 18K vitguld, 16 mm, manuell, cal. ETA 2412, 14 juveler, boett nr. 22145, briljantslipade diamanter 2x ca 0,05ct, flätat armband i 18K vitguld, längd 17 cm, med viklås, tillverkad av UnoAerre, Italien, bruttovikt 21,2 gram
Collier 18K brv 17,7g, Chopard Happy Spirit, längd 43cm, referensnr: 6181033, serienr: 795648-1001
Alliansring 18K brv 3,1g Ø17, med diamanter 7x ca 0,02ct, åttkansslipade, Cedstam Guldsmed Bo, Stockholm,1976
Klockor Citizen
Citizen, 22 mm, stål, manuell, guldpläterad, plexiglas, ref C3701, nr. 7080968, ej armband (stift medföljer).