621 - 640 av 1 346
1...313233...68 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 20 december 2022

Klubbad för

Parti guld 18K brv 24,1g, 3 ringar defekta

Utrop: 11 800 kr

Kedja Pansar 18K 18,4g, karbinehakelås, Balestra, längd ca 49cm, bredd ca 4,0mm

Parti guld, 18K brv 18,2g, 2 ringar med diamanter defekta,1ring graverad

Omega, Seamaster, De Ville (Swiss Made), 34,5 mm, guld på stål, manuell, plexiglas med mindre repor, läderband med bygelspänne i stål (ej original), gravyr på bakboett, cirka 60/70-tal

3 600 kr

Utrop: 4 300 kr

Ginsbo, 18K vitguld, 16 mm, manuell, cal. ETA 2412, 14 juveler, boett nr. 22145, briljantslipade diamanter 2x ca 0,05ct, flätat armband i 18K vitguld, längd 17 cm, med viklås, tillverkad av UnoAerre, Italien, bruttovikt 21,2 gram

7 400 kr

Utrop: 8 800 kr

Desserttång i silver S830 23,6g, Stiltenn Sven Carlsson, 1966, Stockholm

125 kr

Utrop: 150 kr

Bjällra i silver, brv 9,9g graverad, skadad/defekt

Utrop: 50 kr

Objektiv, Canon EF 100mm Macro, f/2,8 L IS USM, serienummer. 702339

4 300 kr

Utrop: 2 400 kr

Parti guld 18K brv 11,4g, kedja Bismarck med berlocker, längd 19 cm, defekta berlocker

Utrop: 5 800 kr

Parti guld 18K 17,9g, doserad Bismarck, längd 19cm, med berlocker, defekt

Utrop: 9 100 kr

Collier 18K brv 17,7g, Chopard Happy Spirit, längd 43cm, referensnr: 6181033, serienr: 795648-1001

13 000 kr

Utrop: 16 000 kr

Alliansring 18K brv 3,1g Ø17, med diamanter 7x ca 0,02ct, åttkansslipade, Cedstam Guldsmed Bo, Stockholm,1976

Utrop: 3 000 kr

Tennisarmband S925 brv 14,5g, längd: 18,5cm, med vita stenar, med viklås

475 kr

Utrop: 400 kr

Parti guld 21K brv 17,2g, två delar med sten, defekt

Utrop: 10 000 kr

Parti guld, 18K, 15,0g, klocklänk, trefärgad, Italien, för damur 9 - 10,0 mm horn.

Utrop: 7 600 kr

Klockor Citizen

Citizen, 22 mm, stål, manuell, guldpläterad, plexiglas, ref C3701, nr. 7080968, ej armband (stift medföljer).

Utrop: 200 kr

Matskedar, 12st i silver, vikt 787,7 gram, modell: Olga, längd 215 mm, från 1905

Utrop: 5 200 kr

Ring av länkdelar 18K 5,5g Ø18, betydligt slitage

Utrop: 2 900 kr

Ring 18K 6,8g Ø16½, slitage/repor

Utrop: 3 500 kr

Rolex, Oyster Perpetual Date, Explorer II, 42 mm, stål, vit urtavla, Chronometer, ref. 216570, sn. G682418, Cal 3187, automatisk, safirglas, liten repa -cyclop, datum, 24-timmarsvisning, nagg -horn, Oysterlocklänk, viklås, länk kortad, cert, -12, Holland

92 000 kr

Utrop: 110 000 kr