1101 - 1120 av 1 202
1...555657...61 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 6 december 2022

Klubbad för

Ring 23K 6,8g Ø21½, graverad

Utrop: 4 400 kr

Hänge 14K 2,9g höjd: 30mm bredd: 18mm, medaljong

950 kr

Utrop: 1 200 kr

Ring 14K 5,2g Ø16¾ med odlade pärlor

3 300 kr

Utrop: 1 600 kr

Loyd 14K manuell, damur, 20mm, plastglas med zon för sekundvisare, slitet läderarmband

Utrop: 1 200 kr

Ring 18K vitguld 3,6g Ø17½ med diamanter 3xca0,06ct

Utrop: 3 500 kr

Armband X-länk 18K 19,6g längd: 18,5cm bredd: 8mm med kistlås

Utrop: 12 400 kr

Armband gles manglad Pansar 18K 7,3g längd: 19cm bredd: 4mm med kistlås

Utrop: 4 600 kr

Armband manglad Pansar 18K 9,3g längd: 19cm bredd: 4mm med kistlås

Utrop: 5 900 kr

Kedja Venezia 18K 2,7g längd: 38cm bredd: 1mm med springring

1 400 kr

Utrop: 1 700 kr

Kedja Ankar 18K 1,3g längd: 39,5cm bredd: 1mm med springring

700 kr

Utrop: 800 kr

Hänge 18K 0,7g höjd: 18mm bredd: 13mm

Utrop: 600 kr

Hänge 18K 0,6g höjd: 19mm bredd: 12mm

400 kr

Utrop: 500 kr

Ring 18K vitguld 3,2g Ø17 med diamanter 1xca0,02ct och 6xca0,01ct åttakantslipade

Utrop: 2 700 kr

Parti guld 18K 2,6g, defekt

Utrop: 1 400 kr

Fingerborg 18K 3,0g med formad sten höjd: 18mm Ø15mm, defekt sten och bucklor, gravyr "Till flickan från Gustav"

Utrop: 1 500 kr

Armband Bismarck 18K 11,6g längd: 19cm bredd: 6mm med kistlås

Utrop: 7 400 kr

Kedja Venezia vitguld 18K 2,3g längd: 37,5cm bredd: 1mm med springring

Utrop: 1 500 kr

Hänge 18K vitguld 1,3g höjd: 18mm bredd: 12mm med diamant 1xca0,01ct åttakantslipad, inneslutningar

850 kr

Utrop: 1 100 kr

Parti guld 18K 16,1g, defekt, gravyr, innehåller stenar

Utrop: 8 100 kr

Parti guld 14K 19,3g, stämplat 18K håller 14K

Utrop: 7 500 kr