1081 - 1100 av 1 202
1...545556...61 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 6 december 2022

Klubbad för

Boett 14K 4,0g, defekt

Utrop: 1 600 kr

Kedja doserad X-länk 18K 13,6g längd: 42,5cm bredd: 7-8mm med springring

Utrop: 8 600 kr

Armband X-länk 18K 9,3g längd: 19,5cm bredd; 8mm med kistlås

Utrop: 5 900 kr

Ring 18K 5,1g Ø16¾ med sten, defekt, skador på stenen

Utrop: 2 200 kr

Parti guld 18K tvåfärgat 6,1g, gravyr, slitna stenar

Utrop: 3 000 kr

Armring 18K 10,9g Ø5,3-6,2cm, öppningsbar, defekt små bucklor

Utrop: 5 600 kr

Ring 14K 2,3g Ø18¼, defekt skadad skena

Utrop: 900 kr

Armband X-länk 18K 23,9g längd: 21cm bredd: 14mm med kistlås

Utrop: 15 200 kr

Kedja doserad manglad Pansar 18K 11,3g längd: 48,5cm bredd: 3-4mm, med springring

Utrop: 7 100 kr

Kedja Pansar 18K 22,9g längd: 71cm bredd: 3mm med karbinhake

Utrop: 14 400 kr

Hänge 18K 16,0g höjd: 47mm bredd: 37mm

Utrop: 13 000 kr

Ring 18K 8,2g Ø19½ med målad bild Anna ...?.. 1929, defekt

3 400 kr

Utrop: 4 100 kr

Ring 18K 3,9g Ø18 med liten pärla, defekt sliten

Utrop: 2 000 kr

Ring 18K 4,2g Ø17¾ med sten

Utrop: 3 400 kr

Ring 18K 5,3g Ø17½ med lila sten och vita stenar nedsänkta i den lila, defekt stenar skadade

2 300 kr

Utrop: 2 600 kr

Armband manglad Pansar 18K 10,9g längd: 20cm bredd: 4mm med berlocker, kistlås, defekt

Utrop: 5 600 kr

Armband gles manglad Pansar 18K 10,7g längd: 19,5cm bredd. 4mm med berlocker, kistlås, defekt saknas berlock

Utrop: 5 400 kr

Ring 18K 4,6g Ø17¾ med stor lila sten och små odlade pärlor, defekt skev skena

1 700 kr

Utrop: 2 000 kr

Brosch 18K 2,6g bredd: 62mm med odlad pärla och stenar, defekt skev nål

Utrop: 1 200 kr

Parti guld 18K 5,7g, defekt, innehåller stenar

Utrop: 2 800 kr