Avslutad | Pant – Tisdag 29 november 2022
Klubbad för
Berlock S925 7,1g, design: Thomas Sabo, Charm Club, med imitationspärla, defekt, trasig
Snapsflaska, klart glas, Holmegaard Köpenhamn, Danmark, höjd: 18,5cm, bredd: 9cm, julmotiv, med kork, bruksskick
Skål, blåvitt porslin, Nymölle Danmark, höjd: ca 25mm, bredd: 127mm, sommarmotiv med musiker
Klockor Gucci
Gucci "G", 3600 J, armbandsur, stål, 26x24mm, quartz, boettnr: 0050413, svart urtavla, repor på länk och boett, viklås
Klockor Rado
Rado Diastar, herrur, high-tech ceramics, 34mm, automatisk, datum (återställer ej korrekt), safirglas, originallänk med viklås, snr: 05736863, refnr: 629.0598.3, box, manual, putsduk, ytterkartong (något fläckig)