1121 - 1140 av 1 391
1...565758...70 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 29 november 2022

Klubbad för

Mugg i ten av Hovjuvelerare CG Hallberg höjd: 58mm stämplad i botten från år 1933

Utrop: 50 kr

Skål på fötter med lock höjd utan lock: 57mm Ø skål 85mm graverat i botten Svenskt Tenn handarbete K8 lite små skador men går att stänga lock bruksslitage

25 kr

Utrop: 50 kr

Ring 18K brv 3,3g med stenar, defekt

Utrop: 1 700 kr

Parti guld 18K 6,3g graverat skadat

Utrop: 3 200 kr

Parti guld 18K brv 6,6g skadat defekt med sten

Utrop: 3 100 kr

Coillier S925 11g 42-48cm bredd: 8mm med karbinhake

Utrop: 275 kr

Hänge 14K 2,1g defekt

Utrop: 850 kr

Ring 18K 10,7g Ø21¾ bredd: 7mm

Utrop: 8 800 kr

Ring 18K vitguld brv 3,9g Ø18 bredd: 3mm med diamanter 13xca 0,03ct

Utrop: 3 800 kr

Parti guld 14K brv 1g defekt udda med stenar

Utrop: 400 kr

Kedja Bismarck 18K 8,3g 42cm doserad bredd: 3-5,5mm med kistlås

Utrop: 5 500 kr

Armband 18K 43,3g 19cm bredd: 15mm med kistlås

Utrop: 27 500 kr

Parti guld 18K brv 12,3g defekt skadat med stenar

Utrop: 6 200 kr

Parti guld 18K brv 59,8g skadat defekt med stenar och urtavla

Utrop: 29 000 kr

Örhängen ett par 8K brv 1,6g höjd: 9mm bredd: 6mm med blå sten

200 kr

Utrop: 250 kr

Örhängen ett par 14K brv 1,6g höjd: 26mm bredd: 7mm

500 kr

Utrop: 475 kr

Parti guld 18K brv 2,7g defekt udda med stenar

Utrop: 800 kr

Hänge 18K 0,3g höjd: 14mm bredd: 7mm

Utrop: 250 kr

Kedja Pansar 9K 38cm 1,7g bredd: 1mm med springring

Utrop: 425 kr

Kedja Bismarck 18K 13,3g 43cm doserad bredd: 4-6mm med kistlås

Utrop: 8 400 kr