Avslutad | Pant – Tisdag 29 november 2022
Taklampa retro, färg orange, diameter ca 40cm material plåt och plast, bruksslitage:Ej visning
Klockor Raymond Weil
Raymond Weil Geneve armbandsur modell: 5235 boett: 35mm längd ca 19cm sapphire crystal stål datum med vik armband snr: K376027 smårepig i stålet annars i gott skick
Profoto Remote Air TTL för Nikon. Fäst denna lilla enhet i din kameras blixtsko och du kan använda en Profoto studioblixt trådlöst med kameran.
Skål i porslin Von Schierholz made in Germany på fot, vintage från början av1900-talet höjd: ca 8cm diameter 15cm nr.5794
Skål i porslin med lock Von Schierholz made in Germany, på fot, nr.5774 3 vintage från början av1900-talet höjd med lock ca 15,5cm längd: ca 17cm
Ljushållare Skultuna modell V10 diameter yttermått 153mm diameter innermått ljushållare 52mm