Collier 18K 6,6g 44,0cm med stenar, saknar stenar
Utrop: 3 400 kr
Skål Kosta Boda design Kjell Engman, modell Oktober, signerad, höjd 9cm
Utrop: 250 kr
Skål Orrefors, design Lars Hellsten, modell Lotus, höjd 9cm
Utrop: 50 kr
Figurin Boråsknalle, brons på träfot, höjd 26,5cm
Utrop: 200 kr
Ring 18K 4,0g Ø16¼ med stenar
Utrop: 2 000 kr
Örhängen ett par 18K 3,1g creoler
Utrop: 1 600 kr
Ring 18K 3,1g med gravyr
Ring 18K 2,0g Ø19 med stenar och diamanter 5xca0,005ct
Utrop: 1 700 kr
Ring 18K 1,8g Ø18 med stenar
Utrop: 1 200 kr
Handspegel i silver, S800, brv 207,5g, längd 30cm, broderad baksida,
Utrop: 700 kr
Skål S800 187,6g höjd 5cm, Ø14cm
Collier med stenar 43,0cm, oädel metall
Utrop: 125 kr
Pärlcollier med odlade sötvattenpärlor, 140cm, Snö of Sweden
Utrop: 75 kr
Armband S925 98,8g 18,5cm med stenar, stämplad "Mexico"
Utrop: 1 000 kr
Armring S925 52,3g Ø65mm
Utrop: 500 kr
Collier S925 67,6g 43,0cm
Utrop: 600 kr
Örhängen ett par S925 9,0g
Utrop: 225 kr
Ring S925 13,1g Ø17
Utrop: 300 kr
Armband S925 33,0g 20,0cm
Utrop: 350 kr
Armband S800 37,3g 20,0cm
Tisdag 22 nov 2022