Avslutad | Pant – Tisdag 22 november 2022
Apple Watch serie 5 modell A2157, Ø44mm, Serienr: G99ZRE3HMLF0, Imei: 356384100084084, svart armband Milanese Loop MTU52ZM/A, svart armband gummi, i originalförpackinig
Daum Glasskulpur Frankrike, Mib Flayless Exquisite Crystal Flame, höjd: 30cm, bredd: 6,2cm, ytlig repa finns på baksidan av foten inget man ser framifrån
Vas Strömbergshyttan signerad B. Strömberg 6918, höjd: 18,5cm, bredd: 16,5cm, Motiv: Flicka som tittar på stjärnor genom ett fönster
Elektronik Musik
Högtalare, Harman Kardon Onyx Studio 4, modell: HKOS4,serienummer: TL0528-DI0085387, med kabel till
Rockford Watch Co Illinois, Fickur, vitmetall, ankargång, plastglas slitet, serienr: 53574, boettnr: 1153707, Pat. Pinion, Dueber Newport, klockkedja med hästdetaljer stigbyglar, bett, 1st extra springring, i etui, vikt: 208,2g
Avance Retard Fickur 14K, Ø35mm, plastglas, boettnr: 119239, ombyggt till armbandsur, ca 1900, innerboett metall, flexlänk metall, vikt: 39,9g
Tissot 18K Ø33mm, quartz, safirglas, datum, nr: 1299-98630, brunt läderband slitet, graverad, köpt på Huke's i Malmö, några små repor finns i guldkanten
Eterna damur 18K 16,7g Ø22mm, quartz, datum, med x-länk längd: 17cm, bredd: 8mm, graverad, fläck på urtavlan, batteribyte krävs