Avslutad | Pant – Tisdag 22 november 2022
Klubbad för
Elbas Warwick Corvette RB snrE517048-12 lackskador i fodral /skadad dragkedja.Ej visning
Elgitarr Fender Telecaster made in Mexico snrMX17911139 i fodral.Ej visning
Armring S925 Ø58, 32,9g, med diamanter 2xca0,01ct, Tiffany & Co. Narrow Ico Lock, med kvitto och påse, repig
Bordsskedar 6st, S830, 398,4g 220mm, modell: gammalsvensk med blomknoppar, Jacob Möller, gravyr, bruksslitage