Avslutad | Fashionabla – Torsdag 3 november 2022
Accessoarer Bälten
BÄLTE, VALENTINO, Garavani, Rockstud, svart skinn, guldfärgade nitar, längd 75 cm, bredd 3,5 cm, dustbag, originalask.
VÄSKA, SAINT LAURENT, Logo Belt bga, rött skinn, guldfärgade beslag, 18x12x4cm, dustbag.
VÄSKA, VALENTINO, Garavani, Top Handle Spike, svart skinn, silverfärgade beslag, 27x20x12 cm, axelrem, dustbag.
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Cathy Latham, 100% siden, 66x66 cm, vit, svart, guld, originalask, tråddragning.
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Dame de Coeur a vous l'Honneur, Pierre Marie, 100% siden, lila, svart, ljusgrön, motiv kort, originalask.
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Peuple du Vent, Christine Henry, 100% siden, 90x90 cm, rosa, vit lila, originalask.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Alma PM, monogram canvas, 30x24x16 cm, lås, nycklar, dustbag, slitage.
VÄSKA, GUCCI, Horsebit, monogram GG tyg, brunt läder, guldfärgade beslag, 38x16 cm, slitage.
VÄSKA, GUCCI, Horsebit Tom Ford, monogram GG tyg, rosa satin, guldfärgade beslag, 37x16 cm, slitage.
Accessoarer Bälten
BÄLTE, GUCCI, monogram GG tyg, brunt skinn, silverfärgat spänne, längd 80 cm, bredd 4 cm, dustbag, kartong.
Accessoarer Bälten
BÄLTE, GUCCI, svart skinn, guldfärgat spänne GG, längd 85 cm, bredd 4 cm,repor på spännet.
Visa varaSmycken Armband
ARMBAND, HERMÈS, Kelly Double, svart skinn, guldfärgat spänne, längd 35 cm, bredd 2 cm.
VÄSKA, LOUIS VUITTON. Etoile bag, monogram canavs, guldfärgade beslag, 40x27x16 cm, slitage på hörnen.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, NéoNoé, monogram canvas, svart skinn, guldfärgade beslag, 25,5x25x17 cm, dustbag, kartong, bruksslitage (sprickor).
Kläder Stövlar
STÖVLAR, CHANEL, ljusbrunt läder, beiga sömmar, stl 39½, klack 5 cm, dragkedjan är trög.
Kläder Stövlar
STÖVLETTER, AQUAZZURA, gråbeige mocka, pälsdetaljer, stl 40½, klack 11 cm, skopåse, kartong.
Accessoarer Scarves
SCARF, must de Cartier, Animal Treasure, 100% siden, 90x90 cm, grön samt svart bård, mörkblå bakgrund, papegojor, pantrar, ädelstenar, någon fläck.