Avslutad | Fashionabla – Torsdag 3 november 2022
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, La Clè Des Champs, Francoise Faconnet, 100% siden, 86x86 cm lila, brun, vit, gul, fågel motiv, fodral.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, grönt tyg, brunt skinn, monogram, 30x29x9 cm, bruksslitage.
Kläder Stövlar
STÖVLETTER, GIANVITO ROSSI, mörkblå mocka, skaft i resår, stl 40, klack 11 cm, platå 1,5 cm.
Kläder Stövlar
STÖVLETTER, GIANVITO ROSSI, svart mocka, skaft i resår, stl 40, klack 11 cm, platå 1,5 cm.
VÄSKA, COACH, canvas med monogram, brunt skinn, guldfärgade beslag, 34x27x15 cm, dustbag.
VÄSKA, COACH, rött läder, guldfärgade beslag, 26x21x9 cm, avtagbar axelrem, dustbag.
VÄSKA, VALENTINO, Garavani, V-ring Small, svart skinn, guldfärgade beslag, 19x15x4 cm, dustbag.
BROSCH, 18K guld, huvudkrona 2,7 x 1,4 cm, 19 rosenslipade diamanter ca 0,22 ctv, nagg och skador, Malmö 1904, vikt 3,4 g.
Visa varaKläder Skor
SKOR, AQUAZZURA, Sexy Thing Bootie, svart mocka, stl 38½, klack 10,5cm. lite skavda på klacken, kartong.
ARMBAND, CAMPOMAGGI, brunt läder, nitar, vita stenar, rosa sten, längd 20 cm, bredd 4 cm, dustbag.
VÄSKA, MULBERRY, rosa läder, guldfärgade beslag, 24x17x7 cm, dustbag, avtagbar axelrem, fläckar på foder, bruksslitage.