Avslutad | Pant – Torsdag 13 oktober 2022
Klubbad för
Omega Geneve, 36mm, stål, datum, automatisk, fuktskadad och skev urtavla, repigt plexiglas, flexlänk i stål
Theo Tobiasse (1927-2012), färglitografi, "L'amoure en blue", signerad, nr.80/180, ca 100 cm x 70cm, i ram med glas. Visas och hämtas hos Sefina på Bergsgatan 1, Malmö. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.