Avslutad | Pant – Torsdag 13 oktober 2022
Tavla Oljemålning Angelica WIIK signerad samt deterad 1993 ca105x73cm Visas och hämtas hos Sefina på Bergsgatan 1, Malmö. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.
Tavla Tryck/färglitografi, Vinettikett, Mouton Rotchild i ram ca 51x62cm Visas och hämtas hos Sefina på Bergsgatan 1, Malmö. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.
Tavla Tryck/färglitografi, vinetikett, Mouton Rotchild i ram, ca52x65cm Visas och hämtas hos Sefina på Bergsgatan 1, Malmö. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.
Mattor Övrigt
Matta handknuten, Kashmar ca 290x204, kvitto från stockholmsauktionsverk Visas och hämtas hos Sefina på Bergsgatan 1, Malmö. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.
Mattor Övrigt
Matta handknuten Kirman med fläckar Visas och hämtas hos Sefina på Bergsgatan 1, Malmö. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.
Mattor Övrigt
Matta handknuten kirmanmönster Visas och hämtas hos Sefina på Bergsgatan 1, Malmö. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.