Avslutad | Pant – Torsdag 13 oktober 2022
Figurin, lladro, porslin, dam som sitter, ena foten av. Visas och hämtas hos Sefina på Bergsgatan 1, Malmö. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.
Visa varaPorslin Övrigt
Figurin Royal Copenhagen Theodor Lundberg kyssen nr. 1132. Visas och hämtas hos Sefina på Bergsgatan 1, Malmö. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.
Fiigurin Royal Dux Bohemia "Afternoon Tea" nr.1959 porslin H: 32cm B: 34cm. Visas och hämtas hos Sefina på Bergsgatan 1, Malmö. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.
Figurin, Royal Dux Bohemia, nr.10654, Kvinna hämtar vatten, porslin, H: 60 cm.Visas och hämtas hos Sefina på Bergsgatan 1, Malmö. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.
Figurin, Royal Dux Bohemia, nr. 10563, Man hämtar vatten, porslin, H: 60cm.Visas och hämtas hos Sefina på Bergsgatan 1, Malmö. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.
Bägare på fot 3st, S925 561g H: 11cm, små bucklor på fot, stäplade AMI F10, signerad Smen Jr
Konst Skulpturer
Skulptur / figurin, signerad Wilhelm Scib 1906, flicka med ankor, brons, på träfot, H: ca 60cm. Visas och hämtas hos Sefina på Bergsgatan 1, Malmö. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.
Mattor Övrigt
Matta, Herikke, handknuten. Visas och hämtas hos Sefina på Bergsgatan 1, Malmö. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.
Necessär, Louis Vuitton, Cosmetic Poutch, monogram canvas, nr. M47515, 17 x 12 x 6 cm, nyskick
Väska, Louid Vuitton, Crossbody Bag / Belt Bag, Geronimo canvas, nr. UB1116, ca30x12x6cm
Philips, kasettbandspelare, modell: EL 3583/00,snr28951, med band och microfon, i väska