321 - 340 av 486
1...161718...25 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 13 oktober 2022

Klubbad för

Systemkamera Sony SLT A58 serienr.4632819 med objektiv Sony SAL18852 Serienr.2195739 0,25m/0,82ft (saknas linsskydd), med laddare i väska

Utrop: 1 700 kr

Vas Kosta Boda Ulrika Hydman Vallien Open Minds handmålat konstglas signerat nr.7041020, etikettmärkt, höjd:25,5cm

1 200 kr

Utrop: 1 200 kr

Hänge 18K 2,6g 2cm

Utrop: 1 400 kr

Armring S925 34,4g öppningsbar modell skev

Utrop: 250 kr

Parti silver S800 391g defekt, förgyllt samt med gravyr

Utrop: 2 400 kr

Parti silver S800 109g defekt

Utrop: 700 kr

Parti mynt 79,5g 40-80%

100 kr

Utrop: 125 kr

Assietter 4st, Rörstrand, Ostindia Porslin Ø16cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Assietter 7st, Rörstrand, Ostindia Porslin, Ø18cm

175 kr

Utrop: 225 kr

Servisdelar 5st, Rörstrand, Ostindia Porslin, Tekanna utan lock, en kopp, Assietter (3st)

350 kr

Utrop: 50 kr

Skål med handtag 4st, Rörstrand, Ostindia Porslin Ø12cm (en med krackelering)

150 kr

Utrop: 125 kr

Servisdelar 12st Gustavs Berg, Stig Lindeberg, Berså Porslin, slitage dekor

1 300 kr

Utrop: 300 kr

Kläder Jackor

Jacka, Philppe Plein, blått lammskinn med blåa och röda strass, storlek: XS

800 kr

Utrop: 1 000 kr

Solglasögon skadade

300 kr

Utrop: 25 kr

Apple, Iphone XR, SN. F71XJTLDKXK1, IMEI:3573680, sprickor på baksidan, med skyddsskal,

1 400 kr

Utrop: 1 000 kr

Parti silverskedar S800 39,4g skeva

Utrop: 200 kr

Ring 18K 5,1g Vitguld med gravyr och behov av omrodinering

Utrop: 2 600 kr

Ring 18K 9,8g med diamanter 70st totalt 1,0ct, stl 16,5

5 200 kr

Utrop: 5 000 kr

UTGÅR- Parti Solglasögon och två armband

Parti silver S830 och S925 143,8g defekt med stenar och gravyr

Utrop: 1 000 kr