Avslutad | Pant – Tisdag 27 september 2022
Fickur savonett, två boetter i 14K brv 88,1g, inre boett metall, graverad, 50mm, liten sekundvisare, boettnr: 886346, kedja i 18K, springring i metall
Armband Pansar 18K 10,4g, längd 19 cm, bredd 4 mm, karbinhakelås, Jo-Ans Guld, med etui, nyskick
Accessoarer Övrigt
Solglasögon, Gucci, modell GG0796S, 001, 58 18-140, svart, svarta glas UV 400, slitage på insida av skalmar, i etui, med fodral (original)
Digitalkamera Nikon D7000, serie nr. 6008315, ej minneskort, med halsrem, laddare, kablage, objektiv Nikon Nikkor 50mm (1:18G), med fodral till objektiv
Halvor Gunheim Torstensen, Hästar, olja på duk, 32 x 40, signerad, i målad träram.Visas och hämtas hos Sefina Göteborg,Rosenlundsgatan 4. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning
Seppo Herkonen, Räv, olja på duk, 64 x 39, signerad, träram.Visas och hämtas hos Sefina Göteborg,Rosenlundsgatan 4. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning
Henning Hougaard, Älg, olja på duk, 90 x 60, signerad, i träram.Visas och hämtas hos Sefina Göteborg,Rosenlundsgatan 4. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning
Bertil Dahlstrand, grafiskt blad, 90 x 60, Hamnen, singerad, numrerad 259/350, inglasad ram.Visas och hämtas hos Sefina Göteborg,Rosenlundsgatan 4. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning
Kläder Övrigt
Skarf, Gucci, Jacquard, 581537, svart organiskt ull,17,7"B x 76,8"L, med kvittkopia, i originalkartong
Plånbok, Gucci, GG Marmont Matelassé Zip Card Case, svart läder, modell 671772, bredd 11,5 cm x höjd 9 cm, dustbag, originalkartong, kvittokopia, lite färgbortskav på logga
Lockurna, Delfts Holland, 1900-tal, H: 32 cm inkl lock.Visas och hämtas hos Sefina Göteborg,Rosenlundsgatan 4. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning
Kläder Övrigt
Bälte, Gucci, GG, modell 409417, guldfärgat spänne, svart läder, längd 120 cm, bredd 20 cm (8"), kvittokopia, duskbag, originalkartong
Kläder Övrigt
Scarf, Burberry, färg - Camel check (beige), modell 8015405, tartan ull & mullberry silke, fransad, 220 x 70 cm, med kvitto (NK Runway)