421 - 440 av 1 115
1...212223...56 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 27 september 2022

Klubbad för

Parti silver S830 4,1g, en del, slipsnål, Bofors, tillhörande ask, graverad

50 kr

Utrop: 50 kr

Brosch blandad metall brv 5,1g, med granater, guldfärgad

125 kr

Utrop: 50 kr

Armband 18K tvåfärgad 33,1g, slitage

Utrop: 16 600 kr

Fickur savonett, två boetter i 14K brv 88,1g, inre boett metall, graverad, 50mm, liten sekundvisare, boettnr: 886346, kedja i 18K, springring i metall

8 500 kr

Utrop: 5 200 kr

Kedja Pansar 18K 6,4g, längd 40 cm, bredd 2 mm, Balestra, karbinhakelås

Utrop: 4 100 kr

Accessoarer Övrigt

Solglasögon Ray Ban, tortoise, modellnr: RB4447-N-F, 710/13, ej original etui

475 kr

Utrop: 500 kr

Armband Pansar 18K 10,4g, längd 19 cm, bredd 4 mm, karbinhakelås, Jo-Ans Guld, med etui, nyskick

Utrop: 7 400 kr

Parti guld 18K brv 2,4g, två delar, defekt

Utrop: 1 200 kr

Accessoarer Övrigt

Solglasögon, Gucci, modell GG0796S, 001, 58 18-140, svart, svarta glas UV 400, slitage på insida av skalmar, i etui, med fodral (original)

1 300 kr

Utrop: 500 kr

Digitalkamera Nikon D7000, serie nr. 6008315, ej minneskort, med halsrem, laddare, kablage, objektiv Nikon Nikkor 50mm (1:18G), med fodral till objektiv

2 000 kr

Utrop: 700 kr

Halvor Gunheim Torstensen, Hästar, olja på duk, 32 x 40, signerad, i målad träram.Visas och hämtas hos Sefina Göteborg,Rosenlundsgatan 4. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning

350 kr

Utrop: 425 kr

Seppo Herkonen, Räv, olja på duk, 64 x 39, signerad, träram.Visas och hämtas hos Sefina Göteborg,Rosenlundsgatan 4. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning

Utrop: 550 kr

Henning Hougaard, Älg, olja på duk, 90 x 60, signerad, i träram.Visas och hämtas hos Sefina Göteborg,Rosenlundsgatan 4. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning

Utrop: 250 kr

Bertil Dahlstrand, grafiskt blad, 90 x 60, Hamnen, singerad, numrerad 259/350, inglasad ram.Visas och hämtas hos Sefina Göteborg,Rosenlundsgatan 4. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning

200 kr

Utrop: 250 kr

Kläder Övrigt

Skarf, Gucci, Jacquard, 581537, svart organiskt ull,17,7"B x 76,8"L, med kvittkopia, i originalkartong

1 200 kr

Utrop: 1 100 kr

Plånbok, Gucci, GG Marmont Matelassé Zip Card Case, svart läder, modell 671772, bredd 11,5 cm x höjd 9 cm, dustbag, originalkartong, kvittokopia, lite färgbortskav på logga

950 kr

Utrop: 1 000 kr

Lockurna, Delfts Holland, 1900-tal, H: 32 cm inkl lock.Visas och hämtas hos Sefina Göteborg,Rosenlundsgatan 4. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning

Utrop: 125 kr

Kläder Övrigt

Bälte, Gucci, GG, modell 409417, guldfärgat spänne, svart läder, längd 120 cm, bredd 20 cm (8"), kvittokopia, duskbag, originalkartong

1 500 kr

Utrop: 400 kr

Kläder Övrigt

Scarf, Burberry, färg - Camel check (beige), modell 8015405, tartan ull & mullberry silke, fransad, 220 x 70 cm, med kvitto (NK Runway)

2 100 kr

Utrop: 950 kr

Alliansring 18K vitguld 1,2g Ø16, med diamanter 22x ca 0,005ct, åttkantsslipade, [GHA]

850 kr

Utrop: 1 000 kr