441 - 460 av 1 115
1...222324...56 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 27 september 2022

Klubbad för

Ring 18K 1,3g, skev, liten diamant

Utrop: 650 kr

Armband Bismarck 18K 31,0g, repor/slitage

Utrop: 15 600 kr

Armring 21K 11,0g, Ø 7,5 cm

4 900 kr

Utrop: 5 900 kr

Armband Bismarck 18K 4,5g, defekt

Utrop: 2 300 kr

Cartier, Tank Solo XL, 31 x 40,85 mm, ref WSTA0029, automatisk, datum, stål, krona caboshonslipad spinell, safirglas, läderband kalvskinn med viklås, box & cert, tag, s/n: 443332ZX, tillv. 2021.

Klockor Tudor

Tudor, Black Bay Heritage, 41 mm, stål/guld, ref. 79733N, Champange dial, cal MT5612, aut, kronometer, 200m/660ft, safirglas, datum, s/n: I903063, box & cert 2021, kvitto, ytterkartong, länkbitar.

Utrop: 38 500 kr

ROLEX, OP Yacht-Master, 29 mm, ref 169622, stål/platina, automat, kronometer, cal 2235, safirglas, datum, Oysterlänk med Oysterlock, repor, bruksslitage, kort länk, länkbitar, s/n: Y295427, cert 2005 Sverige, box, ytterkartong.

Kedja Pansar 18K 17,2g, längd 45 cm, bredd 3 mm, karbinhakelås, Balestra / Guld Carlsén

Utrop: 12 000 kr

Armband X-länk 18K 19,8g, längd 19,5 cm, bredd 13 mm, kistlås, [GHA]

Utrop: 12 400 kr

Kedja Pansar 18K 20,2g, längd 46 cm, bredd 3 mm, karbinhakelås, Balestra

Utrop: 14 200 kr

Ring 18K brv 5,1g Ø17, med vit sten, Sävsjö Guldsmed

Utrop: 4 000 kr

Ring 18K 7,6g Ø19½, slät, [ADA], 2003

Utrop: 4 800 kr

Rolex, Oyster Perpetual Datejust, 36 mm, Ref nr. 16220, stål, automatisk, datum, blå urtavla defekt (repa), stötskador horn, Oysterlänk med viklås repor, s/n: F625043 (2003-2005).

38 000 kr

Utrop: 46 000 kr

Parti guld 18K 5,0g, två ringar skeva, sten

Utrop: 2 500 kr

Certina, Priska, 18K, 33,5 mm, bruttovikt 21,1 gram, (ekl. band & stift), kvarts (går ej), datum, safirglas, boett nummer. EOL 158.9289.68, referens nummer. C158.9289.68.11, flexband, defekt, företagsgravyr med monogram, repor på boett

3 300 kr

Utrop: 3 000 kr

Parti guld, 18K, 9,7g, medaljong, kedja. Defekt.

Utrop: 4 800 kr

Parti guld,18K, brv 29,7g, 3st ringar (skeva/defekt), med stenar, 1st Hänge med blå sten, 1st kedja, 1st armring

Utrop: 14 400 kr

Ring, 18K, 7,10g, tvåfärgad, graverad

Utrop: 3 600 kr

Armband Bismarck, 18K, brv 8,0g, kistlås, längd 20 cm, bredd 0,5 cm

Utrop: 5 100 kr

Parti guld, 18K, med pärlor, örhängen, collier med barocka odlade pärlor defekt. brv inkl collier 37,8g

Utrop: 1 600 kr