Avslutad | Pant – Tisdag 27 september 2022
Cartier, Tank Solo XL, 31 x 40,85 mm, ref WSTA0029, automatisk, datum, stål, krona caboshonslipad spinell, safirglas, läderband kalvskinn med viklås, box & cert, tag, s/n: 443332ZX, tillv. 2021.
Visa varaKlockor Tudor
Tudor, Black Bay Heritage, 41 mm, stål/guld, ref. 79733N, Champange dial, cal MT5612, aut, kronometer, 200m/660ft, safirglas, datum, s/n: I903063, box & cert 2021, kvitto, ytterkartong, länkbitar.
ROLEX, OP Yacht-Master, 29 mm, ref 169622, stål/platina, automat, kronometer, cal 2235, safirglas, datum, Oysterlänk med Oysterlock, repor, bruksslitage, kort länk, länkbitar, s/n: Y295427, cert 2005 Sverige, box, ytterkartong.
Visa varaSmycken Halskedja
Kedja Pansar 18K 17,2g, längd 45 cm, bredd 3 mm, karbinhakelås, Balestra / Guld Carlsén
Rolex, Oyster Perpetual Datejust, 36 mm, Ref nr. 16220, stål, automatisk, datum, blå urtavla defekt (repa), stötskador horn, Oysterlänk med viklås repor, s/n: F625043 (2003-2005).
Certina, Priska, 18K, 33,5 mm, bruttovikt 21,1 gram, (ekl. band & stift), kvarts (går ej), datum, safirglas, boett nummer. EOL 158.9289.68, referens nummer. C158.9289.68.11, flexband, defekt, företagsgravyr med monogram, repor på boett
Parti guld,18K, brv 29,7g, 3st ringar (skeva/defekt), med stenar, 1st Hänge med blå sten, 1st kedja, 1st armring