Avslutad | Pant – Tisdag 20 september 2022
Omega, Seamaster, Calender, armbandsur, automatisk, 34mm, datum (defekt), läderarmband, repigt glas
Karott med lock, Rörstrand "Ria", design: Marianne Westman, höjd: ca 15cm bredd: ca 16x22cm
Vas, Kosta Boda, "Open Minds", Ulrica Hydman-Vallien, signerad Ulrica HV 48745, höjd: ca 32cm
Musikinstrument Träblås
Saxofon, YAMAHA Tenor Sax YTS-280S, serienr: L62975, i hårt fodral. Ej visning
Gitarr, Washburn HB35, hollowbody, Natural, Serienr: DC10050002, med Bigsby B70, i hårt fodral (trasig vid dragkedja). Ej visning
Elgitarr, Fender Telecaster, Serienr: US11032593, Made In USA, signerad Billy Bremner, jubileumsutgåva Telecaster 60 år (1951-2011), graverad bricka, i hårt fodral. Ej Visning
Systemkamera, Canon EOS 500D, snr: 0980362702, med objektiv Canon EFS 18-55mm (linsskydd saknas), med laddare och väska
Fritid Verktyg
Skruvdragare, Milwaukee M18 BDD, snr:44353104002338, sladdlös, med batteri, snr: 1802060376477, och batteriladdare, snr: 400043304709410. Ej visning
Mobiltelefon, Apple iPhone 11 128GB, snr: DX3DPDLAN73F, imei:358981873284409 med laddare ej original, återställd, smått bruksslitage
iPad, Apple, 8th Generation, 32GB, referensnr: A2270, guldfärg med vit ram, serienr: H98G15J3Q1GF, fabriksåterställd, med skal (bruksslitage), i väska, med laddare