Avslutad | Pant – Tisdag 20 september 2022
Seiko Chronograph, refnr 7T82-0AA0, snr: 683849, armbandsur, quartz, kronograf, datum, safirglas, med länk i S925 ej original, längd: 25cm, lite repor vid urtavla
Väska, Chanel, Wallet on chain, svart kaviar läder, silverfärgade beslag, 19x12cm, originalkartong, dustbag, certifikat (2016), bruksslitage
Plånbok, Louis Vuitton, Zippy Wallet, monogram canvas, 19,5x10,5cm, modellnr: M40712, snr: 60017, bruksslitage, originalask
Visa varaParti Guld
Tissot, armbandsur, 18K, 36mm, quartz, läderarmband, graverad, defekt i datum, originalbox
Klockor Michael Kors
Michael Kors, armbandsur, Runway, 38mm, modell: MK-6164, quartz (går ej), roséguldtonat stål, turkosblå urtavla, datum, kronograf, 10ATM, viklås, lite sliten i länken