281 - 300 av 1 741
1...141516...88 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 20 september 2022

Klubbad för

Örhänge ett udda 18K 0,6g med stenar

200 kr

Utrop: 250 kr

Parti guld 18K trefärgat 2,7g trasigt

Utrop: 1 500 kr

Seiko Chronograph, refnr 7T82-0AA0, snr: 683849, armbandsur, quartz, kronograf, datum, safirglas, med länk i S925 ej original, längd: 25cm, lite repor vid urtavla

1 300 kr

Utrop: 750 kr

Parti silver S830 168,8g med sten, trasigt

Utrop: 1 100 kr

Örhänge ett udda 18K 0,8g udda/buckligt

Utrop: 425 kr

Väska, Chanel, Wallet on chain, svart kaviar läder, silverfärgade beslag, 19x12cm, originalkartong, dustbag, certifikat (2016), bruksslitage

25 500 kr

Utrop: 20 500 kr

Plånbok, Louis Vuitton, Zippy Wallet, monogram canvas, 19,5x10,5cm, modellnr: M40712, snr: 60017, bruksslitage, originalask

Tissot, armbandsur, 18K, 36mm, quartz, läderarmband, graverad, defekt i datum, originalbox

2 200 kr

Utrop: 2 700 kr

Kaffeskedar 12st S830 193,3g modell: Rosenholm, i etui, längd: 120mm

1 100 kr

Utrop: 1 400 kr

Parti silver S830 947,5g, blad i stål, repigt/missfärgat

Utrop: 5 000 kr

Klockor Michael Kors

Michael Kors, armbandsur, Runway, 38mm, modell: MK-6164, quartz (går ej), roséguldtonat stål, turkosblå urtavla, datum, kronograf, 10ATM, viklås, lite sliten i länken

400 kr

Utrop: 500 kr

Vas S830 282,0g graverad

Utrop: 1 800 kr

Ring S925 4,8g Ø20

Utrop: 200 kr

Armband S925 12,6g med stenar, längd: 19cm bredd: 4mm

325 kr

Utrop: 200 kr

Kedja S925 74,7g längd: 51cm bredd: 5,5mm

750 kr

Utrop: 850 kr

Parti silver S925 39,7g med stenar, skev/gravyr

375 kr

Utrop: 300 kr

Accessoarer Övrigt

Solglasögon, Gucci, GG0565S/004, i etui, dustbag

1 200 kr

Utrop: 1 200 kr

Ring S925 4,7g Ø17 med diamant 1xca0,02ct

Utrop: 200 kr

Parti silver S925 11,8g med stenar, skev/trasigt

75 kr

Utrop: 100 kr

Kedja doserad Bismarck S925 15,2g trasigt vid lås

Utrop: 125 kr