Avslutad | Pant – Tisdag 13 september 2022
Bägare Wiwen Nilsson S925 139,8g höjd:8,5cm Ø6,5cm, stämplad: Wiwen Nilsson, Stearling, AN, Lund, L9 (1961), Sweden, kattfot, S, personlig gravyr i botten: B Kurowski 19 3/11 61 Njurkliniken
Tissot 18K, quartz, damur 22x22mm, går ej, diamantindex, armband 18K längd:16,7cm bredd: 16mm, 1 extra länkbit bruttovikt 61,0g
Nintendo Switch Oled, snr: XTJ10064992876, 1 handkontroll med 2 avtagbara reglage, 2 extra reglage med tygband, strömsladd, omkopplare för tv, HDMI sladd, manualer, 1 spel Sonic Mania pluss allt i tillhörande kartong
Ring 18K vitguld 2,9g med diamant 1xca0,92ct inneslutningar, fjäder och naturaler, skev skena
Hänge 18K vitguld 4,9g höjd: 24mm bredd: 25mm med diamanter 64xca0,01ct, 36xca0,005-0,02ct baguettslipade
Hänge Chopard Happy Clown med kedja Bönlänk 18K 30,3g längd: 42cm bredd: 4mm höjd: 45mm med diamanter 1xca0,01ct, 2xca0,03ct, safir 3st, rubiner 2st, smaragd 1st snr: 79/4674-20 9610786