441 - 460 av 981
1...222324...50 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 13 september 2022

Klubbad för

Figurin, Wagner Apel, höjd: 10cm, flicka och groda

Utrop: 75 kr

Figurin, Wagner Apel, höjd:13 cm, barn under paraply

Utrop: 75 kr

Figurin, Wagner Apel, höjd: 16cm, fiskare

Utrop: 75 kr

Figurin, Wagner Apel, höjd: 13cm, barn med klossar

Utrop: 75 kr

Figurin, Wagner Apel, höjd: 12,5cm, flicka med gås

Utrop: 75 kr

Laptop, Acer, Chromebook, CB314-1H, 4GB RAM, modell:N19Q2, snr: NXHKDED00D105215D07600, med laddare

900 kr

Utrop: 600 kr

Klockor Emporio Armani

Klocka, Emporio Armani, AR0399, snr:111912, datum, quartz, med orginalplast kvar

700 kr

Utrop: 500 kr

Klockor Emporio Armani

Klocka, Emporio Armani, stål, AR-2448, snr:252003, 43mm, quartz, kronograf, datum, repor på armband

Utrop: 750 kr

Solglasögon, Ray Ban Wayfarer, RB2140 901/50 22 i fodral med putsduk, bruksslitage

650 kr

Utrop: 300 kr

Lasse Åberg, reproduktion 18,4x23,4cm

Utrop: 75 kr

Lasse Åberg, reproduktion 23,5x18,5cm

Utrop: 75 kr

Kort efter original av Ulrica Hydman-Vallien, inramat, 21,5x21,5cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Musikinstrument Övrigt

Mandolin, Framus Werke, Graciella 6/41, snr:38525, akustisk, i hårt fodral, bruksslitage.Ej visning

1 700 kr

Utrop: 700 kr

Carl Michael Lundberg (1972-), Akvarell, "Landskap med djur", signerad och daterad 23.3.12. Motivets mått ca 40x30cm. Inramad med glas. Visas och hämtas på St: Eriksgatan 20, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans

Utrop: 400 kr

Carl Michael Lundberg (1972-), Akvarell, "Dörren i Centralpark", signerad och daterad 10.2.12 Motivets mått ca 40x30cm. Inramad med glas. Visas och hämtas på St: Eriksgatan 20, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kap.

300 kr

Utrop: 400 kr

Carl Michael Lundberg (1972-), Akvarell, "Inside the sun", signerad och daterad 24.11.11. Motivets mått ca 40x30cm. Inramad med glas. Visas och hämtas på St: Eriksgatan 20, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans

300 kr

Utrop: 400 kr

Carl Michael Lundberg (1972-), Akvarell, "En konstnär och räv", signerad och daterad6.4.12. Motivets mått ca 40x30cm. Inramad med glas. Visas och hämtas på St: Eriksgatan 20, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans

300 kr

Utrop: 400 kr

Carl Michael Lundberg (1972-), Akvarell, "lapse", signerad och daterad 26.3.12. Motivets mått ca 40x30cm. Inramad med glas. Visas och hämtas på St: Eriksgatan 20, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans

300 kr

Utrop: 400 kr

Bruno Karlsson (1927-2020). Grafiskt blad nr 178/360, signerad och daterad -79. Motiv Svartensgatan, Stockholm. Motivets mått ca 43,5x61cm. Inramad med glas. Visas och hämtas på St: Eriksgatan 20, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning

Utrop: 400 kr

Harald Sallberg. Grafiskt blad, signerad och daterad1933. Gatuvy Gamla Stan, Sthlm. Motivets mått ca 29x22cm. Inramad m glas. Mörkn blad. Visas och hämtas på St: Eriksgatan 20, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kapl

Utrop: 300 kr