Avslutad | Fashionabla – Torsdag 18 augusti 2022
VÄSKA, MULBERRY, vintage, Trout, svart scotchgrain, svart läder 36x27x10 cm, bruksslitage.
Accessoarer Bälten
BÄLTE, CARTIER, Phanter, vändbart, brunt, svart läder, silverfärgat spänne, längd 75 cm, bredd 3 cm, originalask,
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, LOUIS VUITTON, Zippy Wallet, monogram canvas, 19,5x10 cm, mynt, kort, sedel, dustbag, originalask.
Accessoarer Nyckelringar
NYCKELHÅLLARE, LOUIS VUITTON. Key Pouch, monogram canvas, 11x6,5 cm, dustbag, originalask.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, MICHAEL KORS, blått saffiano läder, guldfärgade beslag, 20x10 cm, kort, mynt, sedel.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Keepall 55, monogram canvas, 55x28x25 cm, adress tag, bruksslitage.
VÄSKA, MULBERRY, Bayswater, mörkbrunt läder, mässingfärgade beslag, 35x30x11 cm, dustbag.
SOLGLASÖGON, MARC BY MARC JACOBS, 287/S, 6IE, 58 14, färgade skalmar, svarta bågar, svarta glas, putsduk, etui.
SOLGLASÖGON, GUCCI, 2562/S, Z5P, 60 15, vita bågar, bruna glas, putsduk, etui.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, GUCCI, vintage, monogram G, svart tyg, svart skinn, 19x10 cm, mynt, sedel, kort.
Accessoarer Bälten
BÄLTE, CHRISTIAN DIOR, vintage, silver, svart tyg, guldfärgat spänne, längd 85 cm, bredd 3 cm.
Kläder Skor
SKOR, CHRISTIAN LOUBOUTIN, Optisexy sling-back pump stl 36, klack 10 cm, skopåse, kartong.
SOLGLASÖGON, EMMANUELLE KAHN, 8980 17, brunmelerade bågar, bruna glas, omgjorda bågar.
SOLGLASÖGON, VERSACE, 4207, 108/73, 59 17, brun melerade bågar, bruna glas, etui, repor.
SOLGLASÖGON, CHRISTIAN DIOR, Dior Homme, BLACKTIE134S, 08670, 58 13, brun melerade bågar, bruna glas, originalkartong.