Avslutad | Fashionabla – Torsdag 18 augusti 2022
VÄSKA, MARC JACOBS, Pack Shot Mini Backpack, vitt/blått/rött saffiano läder, guldfärgade beslag, 20x21x8 cm, dustbag.
VÄSKA, YVES SAINT LAURENT, Studded Baby Duffle, rött läder, silverfärgade beslag, 22x14x9 cm, bruksslitage.
RYGGSÄCK, MCM, Funky Zebra Studs Backpack GM, svart/vit coated canvas, ruthenium beslag, 40x33x15 cm, dustbag.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Bellevue PM, monogram vernis, rött lackskinn, läderhandtag, guldfärgade detaljer, 23x21,5x18 cm, svarta fläckar i lackskinn.
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, "La Promenade de Longchamps" by Phillipe Ledoux, rosa/vit/guld, 100% silke, 90x90 cm, fläck på vit del.
VÄSKA, CHANEL, Large Front Logo Single Flap, röd quiltad mocka, silverfärgade beslag, 33x22x9 cm, hologrammärkt 16000984, certifikat, fläckar på baksida av väska, bruksslitage.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Figari PM, Epi, svart läder, guldfärgade detaljer, 22x23x9 cm.
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, "Ciels Byzantins" by Julia Abadie, svart/guld/vit, 100% silke, 120x120 cm.
RYGGSÄCK, LOUIS VUITTON, Montsouris MM, monogram canvas, detaljer i läder, guldfärgade beslag, 25x27x10 cm, bruksslitage.
VÄSKA, BALENCIAGA, City, rosa kalvskinn, kopparfärgade beslag, 38x24x13 cm, axelrem, spegel, dustbag, bruksslitage.
VÄSKA, GUCCI, Studded Pelham Hobo, brun/beige monogram canvas, handtag i brunt läder, guldfärgade beslag, 38x29x5 cm, repor i läder.
VÄSKA, BURBERRY, Cute Duffle Tote, vinröd/beige canvas, hörndetaljer i vinröd sammet, läderhandtag, 27x15x6 cm.
VÄSKA, HERMÈS, Bolide 35, brunt läder, guldfärgade beslag, 35x28x15 cm, Y in circle, år 1995, axelrem, låst med 2 nycklar, dustbag.
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, "Les Voitures a Transformation" by Francois de la Perriere, svart/vit/guld, 100% silke, 90x90 cm, enstaka fläckar.
VÄSKA, CHANEL, Shopping Tote, svart läder, wild stitch, guldfärgade beslag, 39x28x11 cm, hologrammärkt 7900668, certifikat, bruksslitage.
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, "La Promenade de Longchamps" by Pierre Ledoux, marinblå/beige/guld, 100% silke, 90x90 cm, fläckar på beige del.
VÄSKA, PRADA, Large Tall Tote, marinblått läder, 42x45,5x2 cm, mindre repor i läder.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Parioli PM, Damier Ebene, coated canvas, handtag i brunt läder, oranget foder, 34x28x10 cm.