1061 - 1080 av 1 160
1...535455...58 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 30 augusti 2022

Klubbad för

Parti silver S925 8,6g defekt med stenar

Utrop: 75 kr

Parti guld 18K 5,8g med gravyr

Utrop: 2 900 kr

Parti guld 14K 1,9g defekt med stenar

Utrop: 750 kr

Tygväska Marimekko

275 kr

Utrop: 125 kr

Guess Crossbody med monogram, bruksslitage i dustbag.

400 kr

Utrop: 500 kr

Michael Kors handväska med extraband i dustbag nyskick

750 kr

Utrop: 750 kr

Michael Kors plånbok 7,5x11,5cm

250 kr

Utrop: 300 kr

Michael Kors väska 31x25x15cm bruksslitage

Utrop: 550 kr

Figurin, Rörstrand, Ejderunge, Paul Hoff, höjd ca: 6,5cm

275 kr

Utrop: 125 kr

Miniatyr vas Royal Copenhagen 2800/259 höjd ca: 6cm

Utrop: 125 kr

Klockor Buren

Buren Ø25mm manuell, förgylld stål med flexlänk.

Utrop: 75 kr

Mattallrikar 5st Rörstrand Grön Anna Ø24cm små enstaka nagg.

175 kr

Utrop: 125 kr

Assietter 5st Rörstrand Grön Anna Ø18cm varav en med nagg.

175 kr

Utrop: 125 kr

Skålar 6st Rörstrand Grön Anna Ø25cm varav 1 med liten spricka och 1 med nagg.

175 kr

Utrop: 125 kr

Uppläggningsfat Rörstrand Grön Anna 24x14,5cm

200 kr

Utrop: 200 kr

Uppläggningsfat Rörstrand Grön Anna 24x18,5cm

200 kr

Utrop: 250 kr

Skål Orrefors Ø215mm höjd ca: 14cm

200 kr

Utrop: 200 kr

Skål Orrefors Ø185mm höjd ca: 12,5cm

200 kr

Utrop: 100 kr

Skål Orrefors Ø225mm höjd ca: 12cm

150 kr

Utrop: 75 kr

Skål Orrefors Ø270mm höjd: 10cm

225 kr

Utrop: 225 kr