Parti silver S925 8,6g defekt med stenar
Utrop: 75 kr
Parti guld 18K 5,8g med gravyr
Utrop: 2 900 kr
Parti guld 14K 1,9g defekt med stenar
Utrop: 750 kr
Tygväska Marimekko
Utrop: 125 kr
Guess Crossbody med monogram, bruksslitage i dustbag.
Utrop: 500 kr
Michael Kors handväska med extraband i dustbag nyskick
Michael Kors plånbok 7,5x11,5cm
Utrop: 300 kr
Michael Kors väska 31x25x15cm bruksslitage
Utrop: 550 kr
Figurin, Rörstrand, Ejderunge, Paul Hoff, höjd ca: 6,5cm
Miniatyr vas Royal Copenhagen 2800/259 höjd ca: 6cm
Buren Ø25mm manuell, förgylld stål med flexlänk.
Mattallrikar 5st Rörstrand Grön Anna Ø24cm små enstaka nagg.
Assietter 5st Rörstrand Grön Anna Ø18cm varav en med nagg.
Skålar 6st Rörstrand Grön Anna Ø25cm varav 1 med liten spricka och 1 med nagg.
Uppläggningsfat Rörstrand Grön Anna 24x14,5cm
Utrop: 200 kr
Uppläggningsfat Rörstrand Grön Anna 24x18,5cm
Utrop: 250 kr
Skål Orrefors Ø215mm höjd ca: 14cm
Skål Orrefors Ø185mm höjd ca: 12,5cm
Utrop: 100 kr
Skål Orrefors Ø225mm höjd ca: 12cm
Skål Orrefors Ø270mm höjd: 10cm
Utrop: 225 kr
Tisdag 30 aug 2022