Avslutad | Pant – Tisdag 30 augusti 2022
Väska, Louis Vuitton Pochette Métis two-way bag, Monogram, 25x19x7cm, med kvitto, i bruksskick
Plånbok, Louis Vuitton Wallet Zippy ;60017, 19,5x10c2cm, med kvitto Köpenhamn, softbag, nyskick
Skruvdragare Black+Decker 10.8-18v, med laddare och batteri, i etui, BDCDD12 H1 10mm
Mobiltelefon Apple Iphone 13 128gb, modell: MLPRQN/A, Serienr: YN4J77640M, IMEInr: 352391572113964, i originalkartong med kabel till, nyskcik
Figurin Bing & Gröndahl, Lauritz Jensen, 2057, höjd: 20cm, längd: ca 30cm, bredd: ca 10cm. Visas and hämtas hos Sefina Malmö, Östergatan 35-39.
Väska, Louis Vuitton Artsy MM MNG, Monogram, M40249/Nytt nr M44869, 41x32x22cm, med kvitto från Köpenhamn, dustbag, nyckelring med läderband sakans, fint skick, insidan har några mindre fläckar
Apple Watch S6, Gold Alu Pink Sand, SP band GPS, modell: 2291, Serienr: GY6G5DL9Q1RG i originalbox med laddare, kvitto, 2st extra armband S/M, M/L
Laptop, MacBook Air 13-inch, Spray Gray 13.3/1.6GHZ/8GB/256GB, Modell: A1932, Serienr: FVFY445AJK78, partnr: MRE92KS/A, med laddare i originalask
Laptop Apple MacBook Pro 13tumm, modell A2289, processor Intel, 8GB, Serienr: C02CP32JP3Y1, i brunt skinnfodral Sandström, med laddare, lösen Linnea2010
Musikinstrument Övrigt
Mikrofon, SE Electronics - SE4400a, Allround Condensation, med ställning till, i original etui
Musikinstrument Övrigt
Mirkrofon, Sennheiser MD421-II, Dynamic Microphone, Nr: 264633,med hållare i original etui, Germany,, 215x46x49mm
Musikinstrument Övrigt
Mikrofon, SE Electronics X1R, Studio Band Microphone, med hållare i originalförpackning, några små bucklor finns, stativhållare med
Musikinstrument Övrigt
Mirkrofon, Audix D6 Kick Drum Dynamic Microphone, speciell mickrofon till bastrummor
Musikinstrument Övrigt
Mikrofon, 2st Røde NT5, P48 S/N 0158615, 0158616, Australien, med hållare till
Elgitarr, Gibson SG Standard 2019 Ebony, snr: 190013310, Modelnr: SGS19EBCH2, Gibson softcase, kvitto från 4Sound 201905, någon lackskada finns