421 - 440 av 1 582
1...212223...80 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 23 augusti 2022

Klubbad för

Champagneglas, kristall, höjd: 210mm

250 kr

Utrop: 100 kr

Vas, mönstrad, höjd: 450mm

425 kr

Utrop: 250 kr

Armbandsur, Svalan, 14K, 21mm, oädelt armband, gravyr

Utrop: 2 000 kr

Ring 18K vitguld 4,3g Ø21 med 1 diamant totalt 0,34ct enligt gravyr, behöver rodieras om

3 700 kr

Utrop: 4 500 kr

Partiguld 18K 9,1g med stenar, skevt/udda

Utrop: 4 600 kr

Örhängen ett par 18K 1,1g Ø130mm, bredd: 4mm

Utrop: 900 kr

Kedja Venezia 18K 6,3g längd: 45cm bredd: 1,5mm

Utrop: 4 500 kr

Kedja Pansar 18K 1,9g längd: 47cm bredd: 1mm

1 100 kr

Utrop: 1 400 kr

Kedja doserad Pansar 18K 9,6g längd: 50cm bredd: 2-4mm, smått skev i länken

Utrop: 4 800 kr

Örhängen ett par 18K 2,0g Ø22mm bredd: 3,5mm

Utrop: 1 700 kr

Ring 18K vitguld 2,8g Ø21 med sten

Utrop: 2 300 kr

Ring 18K vitguld 4,1g Ø21¼ med sten

Utrop: 3 300 kr

Fotogenlampa, höjd: 60cm, 1900-tal, små nagg i kupan

450 kr

Utrop: 550 kr

Vas, kristall, Orrefors, höjd: 150mm diameter: 125mm

150 kr

Utrop: 150 kr

Skål med lock, mönstrad, Vohenstrauss, höjd: 100mm diameter: 150mm

125 kr

Utrop: 150 kr

Dalahäst Hemslöjd Nusnäs, Nils Olsson, höjd: 155mm

125 kr

Utrop: 50 kr

Dalahäst, handmålad, höjd: 100mm

150 kr

Utrop: 50 kr

Dalahäst, handmålad, höjd: 130mm

125 kr

Utrop: 50 kr

Dalahäst Hemslöjd Nusnäs, Nils Olsson, höjd: 235mm, defekt

100 kr

Utrop: 50 kr

Dalahäst Hemslöjd Nusnäs, Nils Olsson, höjd: 75mm

100 kr

Utrop: 50 kr