401 - 420 av 1 582
1...202122...80 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 23 augusti 2022

Klubbad för

Konst Skulpturer

Skulptur inuti kristall, höjd: 155mm bredd: 110mm

25 kr

Utrop: 50 kr

Konst Skulpturer

Skulptur inuti kristall, höjd: 125mm bredd: 120mm

Utrop: 50 kr

Skål, Orrefors, design: Jan Johansson "Mayflower", höjd: 100mm bredd: 180mm

125 kr

Utrop: 75 kr

Skål, Orrefors, höjd: 86mm bredd: 118mm

50 kr

Utrop: 50 kr

Vas, Versace "Medusa", Rosenthal, höjd: 340mm diameter: 205mm

1 100 kr

Utrop: 1 100 kr

Konst Skulpturer

Skulptur, glas, Kostaboda, Monica Backström, Unique, signerad, 8MBAUN989015

Utrop: 2 600 kr

Punschkoppar 6st S830 186,3g höjd: 35mm diameter: 65mm

Utrop: 1 200 kr

Parti silver S925 förgyllt 5,6g

25 kr

Utrop: 50 kr

Vas, stengods, design: Gunnar Nylund, "Eterna", höjd: 260mm diameter: 90mm

200 kr

Utrop: 250 kr

Dalahäst, handmålad, höjd: 200mm

175 kr

Utrop: 100 kr

Dalahäst, handmålad, höjd: 110mm

50 kr

Utrop: 50 kr

Dessertsked S830 38,7g 160mm

Utrop: 250 kr

Bordsknivar 5st S830 352,4g 210mm, med blad i rostfritt stål

Utrop: 1 200 kr

Bordsskedar 7st S830 340,8g 180mm

Utrop: 2 300 kr

Smörknivar 2st S830 98,3g 165mm

275 kr

Utrop: 350 kr

Kaffeskedar 6st S830 114,6g 130mm

Utrop: 800 kr

Bordsgafflar 5st S830 212,0g 180mm

Utrop: 1 500 kr

Bestick, Nils Johan, Guldi, rostfritt stål med gulddetaljer, 12 Bordsgafflar, 11 Bordsknivar, 12 Bordsskedar, 4 Dessertgafflar, 16 Kaffeskedar, 4 Smörknivar, 1 Osthyvel, 1 Såsslev

1 500 kr

Utrop: 800 kr

Skål, kristall, Orrefors "Sofiero", höjd: 130mm diameter 160mm

175 kr

Utrop: 200 kr

Avecglas, 2st, Kosta Boda, höjd: 155mm

Utrop: 100 kr