321 - 340 av 1 027
1...161718...52 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 2 augusti 2022

Klubbad för

Armband flätad 18K trefärgad 6,6g, längd 19 cm, bredd 0,4 mm, karbinhakelås, tillverkad i Italien

Utrop: 4 200 kr

Armband X-länk med stav 18K 19,1g, längd 18,5 cm, bredd 14 mm, kistlås, Falköping, 1982

9 800 kr

Utrop: 11 800 kr

Örhängen 14K 7,4g, Ø ca 2,5 cm

Utrop: 2 900 kr

Ring 18K tvåfärgad 4,2g Ø18½, med diamanter 24x ca 0,005ct, åttkantsslipade, GHA

Utrop: 3 600 kr

Ring 18K brv 4,0g Ø17¾, med vita stenar

2 700 kr

Utrop: 3 200 kr

Armband 18K brv 9,3g, längd ca 18,5 cm, med vita stenar, insticklås

Utrop: 6 200 kr

Ring 18K vitguld 15,2g Ø16¼, med diamanter ca 3,25ct totalt, 27st baguette & 78st briljantlipade (78x ca 0,01ct)

17 000 kr

Utrop: 18 000 kr

Kedja 18K tvåfärgad 18,0g defekt

Utrop: 8 900 kr

Parti guld 18K brv brv 12,7g, gravyr, sten

Utrop: 6 200 kr

Collier 18K 3,5g, längd 42 cm, kedja med integrerat hänge, blå & diamanter 2x ca 0,005ct, åttkantsslipad, springring

2 000 kr

Utrop: 2 400 kr

Ring 20K 4,3g graverad

Utrop: 2 400 kr

Parti guld 18K 3,6g,

Utrop: 1 300 kr

Hänge 18K 0,7g, höjd 2 cm (inkl. ögla), bredd 12 mm, hjärta mönstrad

Utrop: 550 kr

Rolex, Oyster Perpetual, Day-Date 40, 40 mm, 18K Everose, brv. 197,4g, "Olive Green Dial", ref. 228235, snr. 168W4584, Cal 3255, automatisk, safirglas, dag/datum, Presidentlänk, viklås Crownclasp, ref. 83415-1HJ, cert -17, box (sakn. kudde), ytterkartong

Kedja Kejsar 18K 356,0g, längd 65 cm, bredd 10mm, kistlås, något trögt lås

Rolex, Oyster Perpetual, Yacht-Master II, 44mm, 18K, brv 254,4g, ref nr.116688M, serie nr. 8156Q5T3, regattakronograf, safirglas, automatisk, Cal. 4160, Oysterlänk i 18K med easylink, avkortad, ref. BAE/78218, ca 2015, putsrepor på länk samt boett

Cartier, Ballon bleu de Cartier, 42 mm, stål/guld, boett nr. 168340MX/3001, automatisk, safirglas, integrerad originallänk, viklås, ref. CCMC-6H, putsrepor på länk samt boett

Guldbälte 18K 800,0g, stavlås, mindre buckor och slitage

Parti, guld 18K 9,1g trasigt lås

Utrop: 4 700 kr

Ring, 18K 4,4g 20Ø bredd 5mm

Utrop: 3 700 kr