61 - 80 av 975
1...345...49 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 12 juli 2022

Klubbad för

Dokumentväska, Gucci, monogramcanvas, vintage, brunt läder mot beige botten, höjd: 27cm, bredd: 35,5cm, guldfärgade detaljer, med nyckel

1 700 kr

Utrop: 1 200 kr

Accessoarer Övrigt

Skärp, Gucci, matt svart läder, tvåfärgat spänne, längd: 89cm, bredd: 3cm, vintage, något slitage vid spänne

450 kr

Utrop: 550 kr

Accessoarer Övrigt

Skärp, Gucci, mörkblått läder, mörkblå och röd textil, guldfärgat spänne, bruksslitage, vintage, längd: 119cm, bredd: 3,5cm

650 kr

Utrop: 425 kr

Accessoarer Övrigt

Skärp, Gucci, brunt läder (något slitet), mörkgrön och röd textil, guldfärgat spänne med grön detalj, vintage, längd: 99cm, bredd: 3cm

425 kr

Utrop: 500 kr

Kristian Krokfors (1952-), Grafik, Highway, nr 11/100, signerad 80, motivets mått: 72x50cm, sliten och något nött ram. Visas och hämtas hos Sefina på Birger Jarlsgatan 12, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.

425 kr

Utrop: 500 kr

Gitarr, akustisk, Gibson Hummingbird 2018, Vintage Cherry, snr: 10158072, hårt fodral, manual, inköpt 2019. Visas och hämtas hos Sefina på Birger Jarlsgatan 12, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.

15 400 kr

Utrop: 11 400 kr

Collier, Chanel, CC-logo, silverfärgad metall, imitationspärlor, vita stenar, längd: 108cm, bredd: 2-16mm, dustbag, ask

10 400 kr

Utrop: 6 600 kr

Plånbok, Louis Vuitton, Capucines Compact Wallet, läder, färg: magnolia, silverfärgade detaljer, höjd: 9cm, bredd: 13,5cm, modell: M62156, bruksslitage

3 200 kr

Utrop: 3 900 kr

Plånbok, Celine, Small Trifold Wallet, strukturerat kalvskinn, färg: vit, guldfärgade detaljer, något kantstött, i dustbag

Utrop: 2 800 kr

Väska, Yves Saint Laurent, Collège Medium Chain Bag, quiltat läder, färg: svart, svart kedja (avtagbar), svarta detaljer, 24x17x6cm, serienummer: GID496056 0416, dustbag

9 300 kr

Utrop: 8 400 kr

Ring vitguld 18K 5,1g Ø16½, vit mittsten och diamanter 4xca0,01ct 10xca0,03ct 17xca0,09ct, två diamanter ej naturliga

7 300 kr

Utrop: 7 800 kr

Enstensring vitguld 18K 3,8g Ø16, med prinsesslipad diamant 1xca1,30ct, nagg på gördel, synlig inneslutning på bordet

16 800 kr

Utrop: 12 600 kr

Hänge 21K 5,1g, höjd: 37mm, bredd: 28mm, hjärtan

2 500 kr

Utrop: 3 000 kr

Ring 21K 7,8g Ø15¾, något lös röd sten, graverad, repig/naggad

Utrop: 4 400 kr

Armband Bismarck 18K 15,4g, längd: 21,5cm, bredd: 6mm, trasigt (saknar lås)

6 600 kr

Utrop: 7 900 kr

Kedja Singapore 21K 5,2g, längd: 60,5cm, bredd: 2mm, defekta länkbitar

2 600 kr

Utrop: 3 000 kr

Armband tvåfärgat 18K 25,1g, längd: 18cm, bredd: 9-13mm, med integrerad platta, med diamant 1xca0,03ct och färgade stenar

Utrop: 16 400 kr

Kedja Venezia vitguld 18K 5,9g, längd: 43cm, bredd: 2mm

3 700 kr

Utrop: 4 200 kr

Armband vitguld 18K 28g, längd: 19,5cm, bredd: 12mm, något skeva länkar, trasigt lås, halvstelt

Utrop: 14 400 kr

Ring vitguld 18K 1,9g Ø17½, med mörkblå stenar, något skev

750 kr

Utrop: 900 kr