Avslutad | Pant – Tisdag 12 juli 2022
Dokumentväska, Gucci, monogramcanvas, vintage, brunt läder mot beige botten, höjd: 27cm, bredd: 35,5cm, guldfärgade detaljer, med nyckel
Accessoarer Övrigt
Skärp, Gucci, matt svart läder, tvåfärgat spänne, längd: 89cm, bredd: 3cm, vintage, något slitage vid spänne
Accessoarer Övrigt
Skärp, Gucci, mörkblått läder, mörkblå och röd textil, guldfärgat spänne, bruksslitage, vintage, längd: 119cm, bredd: 3,5cm
Accessoarer Övrigt
Skärp, Gucci, brunt läder (något slitet), mörkgrön och röd textil, guldfärgat spänne med grön detalj, vintage, längd: 99cm, bredd: 3cm
Kristian Krokfors (1952-), Grafik, Highway, nr 11/100, signerad 80, motivets mått: 72x50cm, sliten och något nött ram. Visas och hämtas hos Sefina på Birger Jarlsgatan 12, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.
Gitarr, akustisk, Gibson Hummingbird 2018, Vintage Cherry, snr: 10158072, hårt fodral, manual, inköpt 2019. Visas och hämtas hos Sefina på Birger Jarlsgatan 12, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.
Collier, Chanel, CC-logo, silverfärgad metall, imitationspärlor, vita stenar, längd: 108cm, bredd: 2-16mm, dustbag, ask
Plånbok, Louis Vuitton, Capucines Compact Wallet, läder, färg: magnolia, silverfärgade detaljer, höjd: 9cm, bredd: 13,5cm, modell: M62156, bruksslitage
Plånbok, Celine, Small Trifold Wallet, strukturerat kalvskinn, färg: vit, guldfärgade detaljer, något kantstött, i dustbag
Väska, Yves Saint Laurent, Collège Medium Chain Bag, quiltat läder, färg: svart, svart kedja (avtagbar), svarta detaljer, 24x17x6cm, serienummer: GID496056 0416, dustbag
Ring vitguld 18K 5,1g Ø16½, vit mittsten och diamanter 4xca0,01ct 10xca0,03ct 17xca0,09ct, två diamanter ej naturliga
Enstensring vitguld 18K 3,8g Ø16, med prinsesslipad diamant 1xca1,30ct, nagg på gördel, synlig inneslutning på bordet
Armband tvåfärgat 18K 25,1g, längd: 18cm, bredd: 9-13mm, med integrerad platta, med diamant 1xca0,03ct och färgade stenar
Armband vitguld 18K 28g, längd: 19,5cm, bredd: 12mm, något skeva länkar, trasigt lås, halvstelt