41 - 60 av 975
1234...49 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 12 juli 2022

Klubbad för

Örhänge 18K 0,6g Ø11mm, med vit sten, udda

100 kr

Utrop: 125 kr

Ring 18K 5,7g Ø18¾, hamrad, graverad

2 400 kr

Utrop: 2 900 kr

Ring 18K 9,3g Ø18, design: Björn Weckström, Lapponia, "Tharsis", med opal (något skadad)

7 200 kr

Utrop: 7 800 kr

Kedja Pansar S925 155,4g, längd: 50,5cm, bredd: 10mm

Utrop: 1 800 kr

Tissot, damur, 18K, 24mm, quartz (batteribyte behövs), datum, safirglas, boettnr: 1635330, graverad bakboett, svart läderarmband

2 000 kr

Utrop: 2 200 kr

Tissot, 18K, 34mm, quartz (batteribyte behövs), safirglas, datum, graverad bakboett nit och redlighet, svart läderarmband

3 300 kr

Utrop: 3 000 kr

Örhängen 18K 1,8g, höjd: 10mm, bredd: 8mm, med diamanter 2xca0,005ct

Utrop: 1 600 kr

Ring 18K 3g Ø17¼, orm

Utrop: 2 400 kr

Omega, De Ville, damur, 18K, 20x23mm, manuell, något repigt plexiglas, brunt läderarmband med bruksslitage, graverad bakboett

2 000 kr

Utrop: 2 000 kr

Seiko, Presage, 40mm, herrur, stål, automatisk, safirglas, datum (återställer ej korrekt), grön urtavla, refnr: SRPE15J1, snr: 021293, länk i stål med viklås, cert -22, manual, box, ytterkartong, extra länkbitar

2 400 kr

Utrop: 1 800 kr

Ask med lock, Gustasvberg, stengods med silverdekor, serie: Argenta, formgivare: Wilhelm Kåge (1889-1960), ca 9,5x5cm, blomsterdekor, åldersrelaterade krackeleringar

600 kr

Utrop: 425 kr

Fat, Gustavsberg, stengods med silverdekor, serie: Argenta, formgivare: Wilhelm Kåge (1889-1960), Ø23,5cm, dekor med lejon

900 kr

Utrop: 800 kr

Kaffeskedar 6st S800 111,5g, längd: 118mm, modell: snäcka, bruksslitage, en med defekter

Utrop: 750 kr

Kaffeskedar 11st S830 128,7g, modell: Angermanland, längd: 118mm, bruksslitage

Utrop: 850 kr

Kaffeskedar 12st S830 114,9g, okänd modell, längd: 111mm, stämplade Norway, i etui

Utrop: 800 kr

Vas, klart glas, Svenskt Tenn, modell: Dagg, formgivare: Carina Seth Andersson, Ø27cm, höjd: 27cm. Visas och hämtas hos Sefina på Birger Jarlsgatan 12, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.

1 900 kr

Utrop: 1 600 kr

Swiss Military, herrur, stål, 40mm, quartz, safirglas, datum, refnr: SM30200.01, svart läderarmband (ej original), box, extra stållänk, extra tygband, international warranty juli -19

Utrop: 1 200 kr

Seiko 5, damur, guldfärgat stål, 25mm, automatisk, mineralglas, dag och datum (återställer ej korrekt), refnr: 4207-00x0, snr: 851141, länk i guldfärgat stål med viklås

900 kr

Utrop: 900 kr

Klockor Festina

Festina, Chronobike Special Edition, herrur, stål, 43mm, quartz, safirglas, kronograf nollställer ej korrekt, datum återställer ej korrekt, trög krona, små nagg på boett, refnr: F16973, länk i stål med viklås

Utrop: 600 kr

Seiko Premier Kinetic Perpetual, Special Edition Novak Djokovic, herrur, stål, 42mm, quartz, datum (återställer ej), safirglas, refnr: 7D56-0AE0, snr: 760076, slitet gummiarmband, box, ytterkartong, manual, cert -19

850 kr

Utrop: 425 kr